Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 4 kwietnia 2018

Sonar-Cekawalk od teraz za darmo jako BandlabW listopadzie Gibson publicznie zabił Cakewalka. Następnie, trzy miesiące później, BandLab Technologies ogłosił, że uruchamia go z powrotem, po nabyciu własności i praw twórcy DAW. Dziś jednak zrobili coś jeszcze bardziej nieoczekiwanego. BandLab Technologies ponownie uruchomił Sonar, z całym zestawem funkcji Sonar Platinum i uczynił go całkowicie darmowym, pod nowym tytułem "Cakewalk by BandLab".

To ma sens z wypowiedziami szefa zespołu BandLab Technologies, Meng Ru Kuoka, który uprzednio stwierdził, że obecni użytkownicy Sonaru "nie będą musieli wydawać żadnych pieniędzy na cross-over / cross-grade na przyszły flagowy produkt".

Cakewalk firmy BandLab zawiera główne funkcje premium dostępne w bardzo wydajnym Sonar Platinum (który kosztował 399 funtów), w tym interfejs użytkownika Skylight, elastyczne moduły ProChannel, integracja ARA i kompletny 64-bitowy silnik miksujący.

Warto zauważyć, że produkty innych firm, które wcześniej były dołączane do Sonar Platinum, takie jak Melodyne Essential, Addictive Drums i kilka innych produktów, nie są obecnie dołączane do programu Cakewalk firmy BandLab. Jednak użytkownicy, którzy wcześniej kupili te produkty w ramach pakietu Sonar Platinum, będą mogli nadal korzystać z nich w nowym DAW, podobnie jak ci, którzy mają niezależne licencje.

Dyrektor generalny BandLab Technologies, Meng Ru Kuok, opisuje "agresywny plan rozwoju opcji" dla Cakewalk by BandLab, a ta nowa wersja zawiera już wcześniej niepublikowane funkcje, takie jak integracja z Asystentem BandLab (który zastępuje Command Center Sonara)  przeciąganie i upuszczanie zawartości pętli do Cakewalk od Asystenta. Dodaje także możliwość zamiany szablonów ścieżek i dodaje widok "Piano Roll" z motywem, co oznacza, że ​​możesz wybrać ciemniejszy wygląd do późnego robienia muzyki.


Jak można się było spodziewać po Cakewalk, integracja Windows jest tak silna, jak nigdy dotąd, a nowy DAW będzie obsługiwał najnowsze osiągnięcia Windows, w tym obsługę pióra, dotyku i wybierania powierzchniowego w całym interfejsie użytkownika. BandLab Technologies opracował już BandLab, platformę społecznościową zawierającą 12-ścieżkową wersję DAW, która jest swobodnie dostępny dla przeglądarki internetowej, iOS i Android. Bezpłatna dystrybucja Cakewalk przez BandLab wpisuje się w misję firmy polegającą na dostarczaniu profesjonalnych narzędzi do produkcji muzyki masom, niezależnie od ich środków. I dopóki nie okaże się, czy Cakewalk BandLab stanie się dla Windows tym, czym GarageBand jest dla Maca, może to być katalizatorem dla uczynienia go jeszcze bardziej popularnym DAW niż jest już.

Nie ma jeszcze żadnych publicznych oświadczeń dotyczących wersji na komputery Mac, ale użytkownicy Windowsa mogą bezpłatnie pobrać Cakewalk przez BandLab. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na bezpłatne konto BandLab.
tutaj
https://cakewalk.bandlab.com

Jeśli jesteś aktualnym użytkownikiem sonar i chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego, jak to wpłynie na ciebie, przeczytaj najnowsze posty na forum Cakewalk od prezesa BandLab Technologies, tutaj.

https://cakewalk.bandlab.com

Designed By Blokotek