Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 3 kwietnia 2018

IK Multimedia-Syntronik Deluxe Virtual Instrument Collection z 5 nowymi syntezatoramiW listopadzie ubiegłego roku IK Multimedia Syntronik przekonał użytkowników swoim nowoczesnym interfejsem, autentyczną jakością dźwięku i potężnym silnikiem.

Dzisiaj firma wprowadziła już kolejną wersję, pakiet Syntronik Deluxe. Jak można się było spodziewać, więcej Syntezatorów zostało próbkowanych szczegółowo i wbudowanych w 5 nowych instrumentach Syntezatorów. Nowa wersja dodaje 500 nowych ustawień instrumentów, 18 GB nowych dźwięków i ponad 22 000 próbek z 22 syntezatorów.

Nowość w pakiecie IK Multimedia Syntronik Deluxe

Memory-V: To legendarny, 6-głosowy, 18-oscylacyjny analogowy polysynth z serii Memorymoog z USA. Posiada 148 predefiniowanych ustawień instrumentu, 5 GB, ponad 6000 próbek.
SH-V: Oparty na dwóch wysoce stylizowanych monosyntomach Roland® dwóch oscylatorów, SH-5 i SH-2 z Japonii. Posiada 100 presetów instrumentów, 4 GB, ponad 5000 próbek.
M-Poly: oparty na dwóch legendarnych legendach analogowych Korg® SSM, Mono / Poly i Polysix z Japonii. Posiada 100 presetów instrumentów, 4 GB, ponad 3 000 próbek.
VCF3: IK korzysta z niezwykle rzadkiego i często osobliwego brzmienia brytyjskiego modułowego , EMS VCS3 z Wielkiej Brytanii. Posiada 106 presetów instrumentów, 3 GB, ponad 7 000 próbek.
Modulum: Analogowe modułowe bębny i instrumenty perkusyjne stworzone za pomocą połączonych syntezatorów Modular Moog®, EMS VCS3 i Alesis® Andromeda. Posiada 108 presetów instrumentów, 400 MB, ponad 2000 próbek.Co IK Multimedia ma do powiedzenia na temat Syntronik Deluxe

Wszystkie emulacje Syntronik dokładnie odtwarzają rzeczywisty dźwięk starych syntezatorów za pomocą kombinacji próbkowania i modelowania, aby zapewnić prawdziwie autentyczne wyniki. Własna technologia DRIFT ™ zmienia fazę, kolor i wysokość próbkowanych oscylatorów w subtelny sposób, aby utrzymać je w ruchu tak jak prawdziwe oscylatory analogowe.

Analogowa modelowana sekcja filtrów oferuje siedem typów filtrów, z możliwością miksowania i dopasowywania, w celu uzyskania nieskazitelnej reprodukcji najbardziej krytycznej sekcji każdego syntezatora i unikalnych kombinacji, jakich nigdy wcześniej nie słyszano. Uwzględniono cztery filtry analogowe (M-Type, O-Type, R-Type i C-Type), a także klasyczny filtr wielomodowy i potężne filtry cyfrowe, takie jak Formant i Phaser, które mogą przenieść oscylatory źródła analogowego w zupełnie nowy świat możliwości dźwiękowych.

Również na pokładzie znajduje się pełny zestaw 38 profesjonalnych efektów w konfiguracji typu lunch-box, która nie ma sobie równych w świecie instrumentów wirtualnych, a także zaawansowane funkcje, takie jak 4-częściowe warstwy, podziały i arpeggiatory.

Przyrządy Syntronik i multis można bezproblemowo otworzyć w SampleTank 3 (wersja 3.7.2 lub nowsza), dzięki czemu można je stosować pojedynczo lub jako 4-częściowe instrumenty wraz z ogromną i ciągle poszerzaną gamą instrumentów dostępnych w bibliotece SampleTankSyntronik Deluxe jest już dostępny za 399.99 € / USD (VST / VST3 / AU / AAX - tylko 64-bitowy). Użytkownicy obecnego Syntronika mogą dokonać aktualizacji do Syntronik Deluxe za 99,99 EUR / USD. Użytkownicy z kwalifikującymi się produktami IK mogą przekwalifikować się do Syntronik Deluxe za 269,99 EUR / USD.

Syntronik Free jest dostępny do bezpłatnego pobrania ze strony internetowej IK Multimedia i można go rozbudowywać za pomocą modeli Syntronik dostępnych osobno za pośrednictwem wbudowanego sklepu z aplikacjami za 49,99 EUR / USD.

http://www.ikmultimedia.com/products/syntronikdeluxe/
Designed By Blokotek