Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 26 stycznia 2018

ADAM Audio przedstawia serię monitorów studyjnych serii TAdam Audio ogłosił najnowsze dodatki do swojego asortymentu monitorów, z serii T składającej się z aktywnych monitorów bliskiego pola T5V i T7V. Oto, co nam powiedzieli.

Berlin, Niemcy (22 stycznia, 2018 r.) - ADAM Audio z dumą ogłasza wprowadzenie serii T, nowej dostępnej w przystępnej cenie gamy monitorów do studia nearfield dla profesjonalistów zajmujących się nagrywaniem dźwięku i produkcją. Niemieckie monitory z serii T są zgodne z wieloma innowacjami zaprojektowanymi dla sztandarowej serii monitorów ADAM, które zapewniają dokładność, precyzyjne właściwości dyspersji i duży zakres dynamiki, dzięki czemu ADAM Audio jest jednym z najważniejszych nazw w monitoringu studyjnym. na calym swiecie. Seria T zawiera przyspieszoną wstęgę taśmową ADAM U-ART wraz z nowo zaprojektowanym symetrycznym głośnikiem niskotonowym z polipropylenu, który rozszerza bas do niższych częstotliwości z mniejszymi zniekształceniami, niż to było możliwe w historii w tej kategorii cenowej.


Seria AD z dwudrożnymi monitorami bliskiego zasięgu T przynosi znaczące osiągnięcia techniczne w niższej cenie dzięki dwóm modelom, 5-calowemu głośnikowi niskotonowemu T5V i 7-calowemu głośnikowi niskotonowemu T7V. Wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych zaprojektowanych dla flagowej serii S firmy ADAM i kultowych serii AX zostało uwzględnionych w tej niedrogiej gamie monitorów, w tym w systemie propagacji wysokiej częstotliwości ADAM (HPSTM), zapewniającym niezwykle spójne rozproszenie w poziomie i w pionie w całym zakresie częstotliwości, innowacje DSP w systemie crossover i systemy wzmacniaczy klasy D.

"Zespół inżynierów ADAM Audio mieli poważne wyzwanie" - mówi Christian Hellinger, dyrektor generalny ADAM Audio. "Poprosiliśmy ich o szereg monitorów bliskiego pola, które zmieszczą się w mocniejsze budżety bez uszczerbku dla standardów projektowych, dzięki którym ADAM stał się urządzeniem w studiach na całym świecie. Seria T zapewnia szeroką charakterystykę częstotliwościową, niskie zniekształcenia i precyzyjną kontrolę dyspersji w rozwiązaniu świadomym wartości. "

Dostępność serii T zaplanowano na wiosnę 2018 roku

Przewidziana cena detaliczna T5V wynosi 199 €, a  cena detaliczna T7V to 239 €.

https://www.adam-audio.com/en/
Designed By Blokotek