Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 26 stycznia 2018

Logic Pro X nowa aktualizacja do 1.4 inteligentne tempo i nowe efekty


Firma Apple ogłosiła dzisiaj aktualizację do Logic Pro X, w której zastosowano nową technologię wykrywania tempa i dodano kilka nowych wtyczek z efektami.

Smart Tempo to nowa technologia wykrywania tempa, która automatycznie zarządza tempem we wszystkich treściach projektu. Smart Tempo daje użytkownikom swobodę w nagrywaniu naturalnie bez metronomu lub ścieżki kliknięcia, a mimo to ich wydajność pozostaje zsynchronizowana z dowolną inną treścią lub funkcjami opartymi na tempie w projekcie.

Łatwo też łączyć nagrania z różnych źródeł o różnych tempach, co czyni je cennym narzędziem dla muzyków elektronicznych, którzy tworzą remiksy i mashupy.Nowe wtyczki efektów:

Wtyczka ChromaVerb dodaje przestrzeń i głębię ścieżkom dzięki kolorowemu, interaktywnemu interfejsowi.
ChromaVerb to zaawansowana, nowa, algorytmiczna wtyczka pogłosowa z kolorowym interaktywnym interfejsem, który pozwala użytkownikom dodawać przestrzeń i głębię do ścieżek i symulować szeroki zakres akustycznych przestrzeni, w tym pokoi, komór, sal kinowych i innych.
Wtyczka Vintage EQ zawiera poszukiwane korektory sprzętowe od 1950 do 1970r.
Vintage EQ posiada trzy wtyczki autentycznie wzorowane na najbardziej popularnych korektorach sprzętowych od 1950 do 1970 roku - Vintage Graphic EQ, Vintage Tube EQ i Vintage Console EQ.
Step FX dodaje rytmiczne przetwarzanie wielu efektów za pomocą trzech potężnych sekwencerów krokowych i pada  X / Y.
Phat FX to nowy efekt, który dodaje ciepła, masywności i prezencji syntezatorom, gitarom, basom i perkusji.
Logic Pro X zawiera także wiele nowych Content w tym dwa perkusyjne, dla tych którzy grają  inspirowanymi stylami vintage jazzu, dwa zestawy brush vintage dla Drum Kit designer, ponad 800 dodatkowych pętli i nowa biblioteka syntezatorów Alchemy z 150 cynematics presets.


Logic Pro X 10.4 jest już dostępny jako bezpłatna aktualizacja dla wszystkich istniejących użytkowników i jest dostępny w Mac App Store za 199,99 USD (USA) dla nowych klientów.

Designed By Blokotek