Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 26 stycznia 2018

Waves Audio -Scheps Omni Channel -Nowy channel stripWaves Audio, wiodący dostawca pluginów, ogłasza wtyczkę Scheps Omni Channel. Zaprojektowany z wykorzystaniem wygrywającego GRAMMY® miksera Andrew Schepsa (Adele, Jay-Z, Metallica), ten elastyczny Channel Strip  zapewnia sprawdzone przez Andrew kombinacje kompresji, korekcji, nasycenia kolorów i innych elementów - wszystkie zaprojektowane tak, aby współpracować płynnie i spójnie.

Mikser wybierając channel strip do pracy często stają przed dylematem: Kanałowe wtyczki oparte na starych konsoletach miksujących mogą brzmieć niesamowicie, ale mają tendencję do wiązania się z bardzo specyficznym i ograniczonym zródłowym dźwiękiem. Modularne wtyczki kanałów umożliwiają miksowanie i dopasowywanie różnorodnych procesorów z elastycznością, ale różne procesory mogą nie współpracować ze sobą spójnie i niekoniecznie oddziałują jako prawdziwy kanał.

Scheps Omni Channel zapewnia najlepsze z obu światów. Przez lata miksowania różnych gatunków muzyki, Andrew Scheps udoskonalił pewne kombinacje procesorów - niektóre oparte na klasycznych jednostkach sprzętowych, a niektóre z nich to innowacyjne moduły opracowane od zera - każdy z własnym unikalnym charakterem. Wszystkie są teraz dostarczane w jednej elastycznej, ale w pełni spójnej wtyczce Scheps Omni Channel .
Scheps Omni Channel zawiera sześć modułów, których możesz używać w dowolnej kolejności:

Pre-moduł zapewnia trzy rodzaje nasycenia analogowego, pozwalając Ci dodawać różnorodne kolory zniekształceń harmonicznych, a także filtry i uderzenia (rezonans).

Moduł kompresji oferuje trzy całkowicie różne kompresory, od szybkiego do powolnego i płynnego, z ujednoliconym zestawem kontrolnym, dzięki czemu można je szybko porównać. Sterowanie na dry / wet umożliwia równoległe kompresowanie w module.

Moduł EQ to czteropasmowy equalizer; każdy zapewnia wyraźny dźwięk muzyczny, który utrzymuje się samodzielnie lub może zostać przełączony na całkowicie parametryczny, jeśli wymagany jest korektor chirurgiczny.

Moduł DS2 jest czymś więcej niż de-esserem, z dwoma pełnozakresowymi pasmami i czterema typami filtrów pozwalającymi na "de-anything" - usuń wszelkie obrażające się częstotliwości z dowolnego źródła, nie tylko S lub T.

Moduł Gate zapewnia wszystkie standardowe elementy sterujące (próg, atak i uwolnienie) do bramkowania  ale także pozwala dostosować maksymalną redukcję szumu, aby utrzymać spójny poziom szumów.

Kanał Scheps Omni ma również gniazdo do wstawiania, które można umieścić w dowolnym miejscu łańcucha, gdzie można wstawić dodatkową wtyczkę falową do wyboru, w tym dodatkowe wystąpienie dowolnego z modułów Scheps Omni Channel.

W przypadku dźwięku na żywo Scheps Omni Channel oferuje zero opóźnień i pełną dyskretną kontrolę nad każdym kanałem stereo. Wybierz elementy sterujące kompresora, EQ i filtry są wygodnie mapowane na żywo z konsolą miksowania na żywo LV1, służąc jako channel strip konsoli.

Zestaw ustawień wstępnych "Focus" Andrew Schepsa, stworzony dla różnych źródeł, podkreśla najważniejsze rzeczy, na których należy się skupić, aby osiągnąć obecne zadanie. Dołączone są również presety najlepszych inżynierów, w tym Tony Visconti, Dave Darlington, Brad Divens, Billy Bush, Jacquire King, Ken "Pooch" Van Druten i Eddie "El Brujo" Caipo.

Bez względu na to, z jakim gatunkiem muzycznym współpracujesz, wtyczka Scheps Omni Channel pozwala szybko przesłuchać dźwięki , pomagając ci skupić się na miksowaniu.

https://www.waves.com/plugins/scheps-omni-channel

Demo bez ''gadania'' pokazujące możliwości brzmieniowe na różnych partiach jak drums,wokale i inne.


Designed By Blokotek