Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 22 grudnia 2017

Antelope Audio dodał do FPGA nowy kompresor Impresser.


Impresser był wzorowany na jednym z najbardziej elastycznych, mocnych i ostrych kompresorów znanych światu audio. Jego charakterystyczne brzmienie wynika z unikalnego analogowego projektu i bardzo specjalnego zestawu funkcji. Impresser łączy w sobie najlepsze cechy klasycznej kompresji vintage, jednocześnie wzbogacając dzwięk o szerszy zakres opcji sterowania.

Ta zabytkowa jednostka została odtworzona przez potężny silnik Antelope Audio FPGA. Impresser może dodać delikatną i ciepłą kompresję do twoich ścieżek lub agresywnie pompować każdy źródłowy dźwięk. Elastyczność Impressera jest wspomagana przez dodanie własnych zniekształceń harmonicznych. Może to służyć do subtelnego zniekształcenia jakości tuby, a nawet emulować dźwięk saturatora taśmowego. Działa magicznie z impregnatem lub bez niego, kompresując sygnał.

Nasz własny wkład do tego efektu wynika z ustawień częstotliwości dla filtrów górnych i pasmowych, które były stałymi pasmami na oryginalnym urządzeniu. Zapewnia to jeszcze głębszą kontrolę podczas kształtowania zakresu częstotliwości, w którym potrzebny jest Impresser do wykonywania swojej pracy. Podobnie jak wszystkie modele kompresorów Antelope Audio FPGA, możesz użyć impresser na mono lub z dwoma kanałami stereo .

Interfejsy które mogą otrzymać tą aktualizacjie to Zen Tour, Orion Studio i Orion Studio 2017 z Discrete 4 i 8 już wkrótce.

Video przedstawia możliwości nowego Impressera.

Więcej szczegółów na stronie Antelope Audio.

http://en.antelopeaudio.com/hardware-based-fpga-effects/compressors/#imp


Designed By Blokotek