Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 28 września 2017

Update od Akai dal MPC Live i MPC X: Ableton Link, Udoskonalona edycja audio oraz Warping


Nowe oprogramowanie dla MPC dodaje wsparcie dla programu Ableton Link, kompatybilności Bluetooth MIDI, główne ulepszenia algorytmu rozciągania w czasie rzeczywistym  i rozciągania czasu pitch-sfift dla MPC X i MPC Live.

Firma Akai Professional, wiodący producent sprzętu muzycznego dla wykonawców i producentów, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie znaczącej aktualizacji oprogramowania do najnowszych członków legendarnej linii MPC, MPC Live i MPC X. Aktualizacja 2.0.5 wprowadza szereg potężnych funkcji produkcyjnych i wydajnościowych, w tym: wygięcie dźwięku i rozciąganie na poszczególnych poziomach perkusyjnych, umożliwiające manipulowanie pętlami i uderzeniami na każdym podkładzie w programie bębnów, ulepszoną edycję programu i dźwięku, Bluetooth® 4.0 Funkcje MIDI i ulepszone wsparcie dla rozszerzania pamięci / napędów zewnętrznych.Kolejnym ogromnym dodatkiem do wersji 2.0.5 jest obsługa Ableton Link, która po raz pierwszy pojawiła się w jednostce sprzętowej. Użytkownicy MPC mogą teraz zsynchronizować i odtwarzać muzykę w czasie rzeczywistym z innymi urządzeniami i aplikacjami do tworzenia muzyki współpracującymi z siecią (w tym iMPC Pro) przy użyciu wspólnego połączenia Wi-Fi.

Funkcje MPC X i MPC Live 2.0.5

Łącze Ableton poprzez Wi-Fi - Sync MPC z dowolnymi aplikacjami i urządzeniami umożliwiającymi łączność w celu współpracy między różnymi platformami. Pełna lista aplikacji znajdziesz tutaj: https://www.ableton.com/pl/link/apps

Obsługa MIDI Bluetooth® 4.0 MIDI - kontrolery, takie jak LPK25 Wireless i LPD8 Wireless, mogą być teraz używane do sterowania instrumentami i Kitami MPC

Audio warping i rozciąganie na poszczególnych padach  w programie drum

Udoskonalone edytowanie dźwięku i programów

Ulepszone wsparcie dla rozszerzenia pamięci masowej - dyski twarde można obecnie sformatować przy użyciu protokołu MPC

"Ta aktualizacja oprogramowania podnosi poziom MPC do zupełnie nowego poziomu", powiedział Pete Goodlife, dyrektor ds. Rozwoju oprogramowania dla Akai Professional. "Nowe funkcje sprawiają, że MPC jest prawdziwą potęgą wydajności, a zwiększona łączność daje światu nowe możliwości twórcze".

Aktualizacja oprogramowania 2.0.5 będzie dostępna bezpłatnie na stronie akaipro.com dla wszystkich zarejestrowanych właścicieli MPC Live i MPC X pod koniec sierpnia 2017 roku.

Designed By Blokotek