Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 28 września 2017

Xirid XS2: Nowy zaawansowany Hardware Sequencer wkrótce


Jeśli chodzi o sekwencery sprzętowe, obecnie wydaje się być ich więcej  na rynku niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo znajdziesz coraz więcej nowych syntezatorów (i reedycji) oraz maszyn perkusyjnych, które również są wyposażone w sekwencery . Ale to nie wygasiło naszego pragnienia bardziej zaawansowanych sekwencerów. Myślimy konkretnie o Sequentix Cirklon, Pyramid Squarp i o tym, że jest też niesamowity Polyend SEQ.

Wkrótce dołączy do nowego bloku. XS2 z nowo powstałej firmy, XIRID, jest debiutowany na syntezatorze SoundMit i instrumencie muzycznym pokazanym w listopadzie we Włoszech. Oto informacje, które otrzymaliśmy od założyciela SoundMit, Francesco Mulassano:
"Xirid jest nową marką stworzoną przez grupę przyjaciół, którzy dzielą się pasją i pracowali w dziedzinie muzyki i elektroniki oraz produkcji instrumentów strunowych. Naszym ostatecznym celem jest oferowanie elektronicznych instrumentów muzycznych o wysokim standardzie jakości i trwałość.

"Wszystko od projektu do produkcji ma zapewnić muzykom satysfakcjonujące doświadczenie w zakresie dźwięku, wizualnego oddziaływania i dotyku . Chcemy, aby nasze instrumenty inspirowały i pozostały między koncepcją muzyczną a jego powstaniem".Dostarczymy więcej informacji, jak je dostaniemy ... ale jeśli jesteś blisko Włoch lub wyobrażacie sobie wycieczkę, zdecydowanie polecamy uczestnictwo w SoundMit, aby móc sprawdzić samemu XS2!
Więcej informacji o SoundMit: http://www.soundmit.com/

http://www.xirid.com/
https://www.facebook.com/XiridInstruments/
Designed By Blokotek