Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 26 lipca 2017

Valerian &MatrixBrute


Arturia z dumą przedstawia krótki film dokumentalny o wielokrotnie nagradzanym kompozytorze Alexandre Desplat. Desplat pokazuje, jak intrygują go nowoczesne  instrumenty elektroniczne, takie jak syntezator analogowy Arturia MatrixBrute w połączeniu z tradycyjnymi dzwiękami orkiestrowymi.
Znany ze swoich ikonowych wizji muzycznych w takich filmach jak , The Imitation Game, The Grand Budapest Hotel, Zero Dark Thirty, and Harry Potter czy Deathly Hallows: Part 2 .Arturia złapała więc Desplata podczas sesji komponowania  i nagrywania muzyki do najnowszego filmu science-fiction Luca Bessona : Valerian and The City of Thousand Planets.
Desplat nigdy nie obawia się używania  muzyki elektronicznej w swojej sztuce, Desplat w pełni wykorzystuje różne instrumenty, mówiąc : "Naprawdę lubię, kiedy są zmieszane dzwięki rzeczywiste i fałszywe. Lubię mieszać orkiestrę z muzyką elektroniczną, aby uzyskiwać  dźwięki, które nie są możliwe do uzyskania  dla samej orkiestry ".
Arturia MatrixBrute - to niezwykle potężny monofoniczny syntezator analogowy - Desplat opisuje, jego solidność, rytmiczną naturę jego sekwencji i organiczny ton który  akompaniamentują instrumenty akustyczne.

https://www.arturia.com/products/hardware-synths/matrixbrute/overview
Designed By Blokotek