Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 23 stycznia 2019

Native Instruments zapowiada Massive X


We wrześniu ubiegłego roku Native Instruments wypuścił Komplete 12 z zapowiedzią nowego syntezatora Massive X wavetable. Potem zrobiło się cicho. Dziś są nowe wiadomości o Massive X. Niestety, wtyczka nie wejdzie na rynek w lutym , ale w czerwcu. Do tej pory wiemy, że silnik jest całkowicie nowy i powinien mieć modułową architekturę, co daje wiele nowych możliwości routingu audio.

Kolejną atrakcją będzie do 8 konfigurowalnych modulatorów dla zaawansowanych modulacji, a także sekwencera modulacji w stylu automatyzacji o nazwie Performers. Nie ma zbyt wielu informacji, ale zdjęcia już dają dobry przegląd funkcji. Jeśli dołączono edytor wavetable, nie ma jeszcze informacji. 

Co wiemy do tej pory!

Massive X to całkowicie nowy instrument, zaprojektowany od podstaw, z przejrzystym i usprawnionym interfejsem

dwa oscylatory wavetable z dwufazowymi modulatorami stanowią główne źródło dźwięku, a dostępne są trzy dodatkowe oscylatory z możliwością synchronizacji
Nowa sekcja routingu oferuje swobodnie łatalny matrix trasowania audio i zawiera nową magistralę sprzężenia zwrotnego, magistralę modulacji filtra częstotliwości audio, wykorzystanie modulatorów jako źródeł audio i wiele innych.
Twórz złożoną, dynamiczną modulację z łatwością za pomocą obwiedni amplitudy plus osiem konfigurowalnych modulatorów
Massive X wprowadza Performers - sekwenatory modulacji w stylu automatyzacji, z potężnymi narzędziami do rysowania i siatki.
Ciesz się spersonalizowaną kontrolą dzięki 16 swobodnie przypisywanym makrom, pitch-bend, mod wheel i aftertouch dla łącznie 19 niestandardowych kontrolerów.

Kiedy pojawi się MASSIVE X, jesteśmy pewni, że zgodzisz się, że warto było czekać. W międzyczasie wydamy więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach, a także aktualizacje i informacje wewnętrzne od zespołu programistów mówi zespół NI.

The Definitive Synth

Już w czerwcu 2019
Od twórców oryginalnego MASSIVE
Platforma syntezy następnej generacji
MASSIVE X będzie dostępny w czerwcu 2019 roku. Jeśli posiadasz już KOMPLETE 12, otrzymasz MASSIVE X jako darmowy plik do pobrania przez Native Access. MASSIVE X jest dodatkiem do rodziny MASSIVE i będzie istnieć ramię w ramię z oryginalnym instrumentem.

Więcej informacji tutaj: Native Instruments
Designed By Blokotek