Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 22 stycznia 2019

Eventide wprowadza Instant Phaser MK II Studio Phaser


Eventide zapowiada przed NAMM 2019 Instant Phaser MK2, drugą wersję najbardziej znanej wtyczki Phaser dla PC i Mac. Jest to emulacja oryginalnej jednostki sprzętowej z 1971 roku i zapewnia ten sam kultowy dźwięk z tym samym analogowym dotykiem, płynnymi modulacjami i wieloma innymi funkcjami!

Instant Phaser Mk II doskonale oddaje unikalny, nieprecyzyjny analogowy charakter oryginalnego sprzętu. Podczas rozwoju odkryliśmy, że wartości niektórych składników zmieniają się wraz z wiekiem; dryfują dalej i dalej od wyznaczonych wartości. W rezultacie Instant Phaser, który był zasilany od wielu lat, będzie brzmiał inaczej niż w pierwszym wydaniu.
 Nowa wtyczka wyposażona jest w innowacyjne pokrętło Age, które pozwala symulować starzenie się komponentów sieci zmian fazy i LFO. Kiedy ruszyliśmy tą ścieżką, w salucie do entropii, postanowiliśmy ekstrapolować daleko w przyszłość.

Instant Phaser Mk II oferuje trzy różne charakterystyki dźwiękowe, które zmieniają sekcje przesunięcia fazowego, oznaczone po prostu "Shallow", "Deep" i "Wide". Po wybraniu opcji "Szeroki", Instant Phaser Mk II zapewnia inną zmianę fazy w kanałach prawym i lewym, co powoduje nieznacznie inny efekt w każdym uchu. Możesz użyć tego, aby zmienić monofoniczne gitary w potężne stereofoniczne potencjometry lub sprawić, by syntezator jednokanałowy wypełnił boki miksu.

Eventide Intant Phaser MK II jest już dostępny za wstępną cenę 39 USD (zamiast 129 USD). Zniżka obowiązuje do 1 marca 2019 r. Wtyczka jest bezpłatna dla właścicieli Anthology X i XI.

EVENTIDE Instant Phaser MK II


Designed By Blokotek