Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 22 stycznia 2019

Cwejman S1 Mk2 Semi-Modular Analog Synthesizer powraca
 Cwejman S1 MK2 wraca do produkcji. S1 Mk2 to bardzo zaawansowany semi-modułowy analogowy syntezator z wysoką jakością dźwięku.

S1 jest semi-modularnym, analogowym monofonicznym syntezatorem. Łatwo jest więc zacząć, ponieważ jest on przygotowany do optymalnego wykorzystania jego możliwości tworzenia dźwięku i eliminuje potrzebę zewnętrznych połączeń między modułami podczas użytkowania. Każdy moduł można odłączyć i używać osobno, np. kontrolować lub być kontrolowane przez inne instrumenty. Ta elastyczność umożliwia i upraszcza eksperymentowanie z tworzeniem i odtwarzaniem dźwięku

3 oscylatory z siedmioma przebiegami
ring modulator
FM
synchronizacja
portamento
generator szumów z trzema kształtami szumów
filtr dolnoprzepustowy z wybieralnymi 4/6 biegunami i trybem pasywnym
filtr wielomodowy z możliwością wyboru od 2 do 6 biegunów i trzema trybami
generatory obwiedni szerokiego zasięgu
wzmacniacz główny z wbudowanym stopniem nadbiegania
LFO z siedmioma podstawowymi przebiegami i szerokim zakresem częstotliwości
obszerna modulacja praktycznie wszystkich parametrów syntezy
wbudowany konwerter MIDI to CV / gate z 16-bitową rozdzielczością
kilka parametrów może być sterowanych napięciem za pomocą sygnałów zewnętrznych, a jednocześnie sterować urządzeniami zewnętrznymi za pomocą wbudowanych wyjściowych przetworników MIDI (patrz panel tylny)
S1 jest samodzielnym instrumentem, a możliwość jego łatania i integrowania z zewnętrznym modułowym (lub pół-modularnym) syntezatorem czyni go niezwykle elastycznym.Cwejman S1 MK2 zostanie wkrótce wyprodukowany za szacowaną cenę 3500 € (bez podatku) tylko w 150 sztukach. Dołącz do grupy użytkowników Cwejman na FB, aby uzyskać dodatkowe informacje!

Więcej informacji tutaj: Cwejman


Designed By Blokotek