Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 3 sierpnia 2018

VCV Rack - Random Sampler Aka Mutable Instruments MarblesMutable Instruments Moduł kreatywnego generatora losowego Marbles moduł Eurorack jest już dostępny dla modułowego oprogramowania VCV Rack!

Dobra wiadomość od Andrew Belt! Po udostępnieniu modułu oscylatora Plaits w formie oprogramowania, dostępny jest teraz także moduł Marbles dla modułowego syntezatora Rack VCV. Nazywa się tu Random sampler i jest oparty na tym samym kodzie, co moduł Marbles Mutable Instruments.

"Moduł daje muzykowi wiele różnych sposobów narzucania struktury na losowe zdarzenia generowane przez moduł: synchronizacja z zewnętrznymi zegarami, kontrola powtórzeń lub nowość generowanego materiału, kwantyzacja napięć lub losowanie bramek lub napięć generowanych przez moduł tradycyjne sekwencery. Jak zwykle, ten nowy moduł jest dostępny tylko dla zwolenników racka VCV w sekcji podglądu. "

Kiedy Mutable Instruments wypuszcza nowy moduł Eurorack, jego kod źródłowy jest zamknięty, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się oportunistycznych klonów "DIY" w czasie, gdy istnieje duże zapotrzebowanie na moduł i uniknięcie narażania dealerów na anulowanie zamówień w przedsprzedaży. Po kilku miesiącach kończy się drugi przebieg produkcji i zostaje wydany kod źródłowy.

We współpracy z VCV i Mutable Instruments, pozwalamy ci przetestować te nowe moduły, zanim ich kod źródłowy będzie publicznie dostępny za pomocą wtyczki Audible Instruments Preview. Nie zamierzamy czerpać korzyści z tej współpracy. Zamiast tego, 80% sprzedaży jest przekazywane na pomoc humanitarną Direct Relief Humanitarian Medical

Nowy losowy sampler dla VCV Rack jest teraz dostępny w sekcji Podgląd instrumentów dźwiękowych.

https://vcvrack.com/AudibleInstruments.html#preview

Designed By Blokotek