Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 3 sierpnia 2018

Slate Digital zapowiada FG-A EQ inspirowane eq API

Dostawcy wtyczek Slate Digital wprowadzili swoją najnowszą emulację klasycznego sprzętu studyjnego. Nowa wtyczka, nazwana FG-A Vintage American Equalizer, jest odtworzeniem czcigodnego czterozakresowego korektora API 550. Oryginalne sprzęty zdobyły uznanie dzięki zastosowaniu całkowicie dyskretnych 2520 stopni wzmocnienia wzmacniacza operacyjnego i jego "proporcjonalnych krzywych Q". Idea proporcjonalnego Q polega na tym, że w miarę zwiększania częstotliwości szerokość pasma filtra maleje. Dzięki temu EQ może być zarówno chirurgiczny, jak i delikatny w zależności od ustawienia wzmocnienia. "Kolejną zaletą tego podejścia jest minimalizacja" dźwięku przesunięcia fazowego ", który nęka wiele equalizerów" .

Nie jest to jednak pierwszy przypadek, w którym zaobserwowaliśmy odtwarzanie wtyczek API 550. Autoryzowane wersje zostały stworzone przez Universal Audio i Waves, podobnie jak niektóre nieautoryzowane wersje, od takich jak Volko.

Gdzie Slate Digital FG-A ma na celu wyróżnić się z tłumu, zajmuje się nieliniowym ubarwieniem. Zgodnie z literaturą firmy "nieliniowe ubarwienie jest dynamicznie zależne od ustawień, które znajdujemy w sprzęcie, ale nie w żadnej innej emulacji sprzętu, dlatego profesjonaliści prawdopodobnie usłyszą coś wyjątkowego w FG-A, nawet jeśli mają podobne wtyczki od innych programistów. "Biorąc pod uwagę technologię, którą wykorzystali do tworzenia swoich wtyczek, jest to intrygująca perspektywa.

Slate Digital twierdzi ponadto, że dokładnie proporcjonalne krzywe Q 550 zostały zamodelowane w ich ofercie. Po stronie funkcji topologia wtyczki może się różnić w zależności od ustawień EQ, dzięki czemu kolory analogowe można dodać przed lub za każdym pasmem.

W poniższym wideo CEO Steven Slate pozwala usłyszeć wtyczkę EQ w akcji. Twierdzi, że zespół wysokich częstotliwości może być wypychany bez ostro brzmiących dźwięków i opisuje go jako "jedne z najłagodniejszych i najjaśniejszych topów, z których wyjdzie EQ." Nasycenie brzmi też całkiem przekonująco na 3.14 w filmie . Posłuchaj .FG-A jest teraz dostępny dla osób posiadających abonament obejmujący wszystko, co daje dostęp do wszystkich wtyczek Slate. Możesz także kupić pakiet wtyczek wprost za wstępną cenę 149 USD (zwykle 179 USD).

http://slatedigital.com/fg-a/

Designed By Blokotek