Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 2 maja 2018

UNO Synth - pierwszy syntezator analogowy IK Multimedia we współpracy z Soudmachines za 199,99 $


IK Multimedia startuje w syntezatorach analogowych i prezentuje UNO Synth, instrument opracowany we współpracy z Soundmachines.

Szczerze mówiąc, zaskoczyło mnie, że IK Multimedia zapisało się na Superbooth 2018. Logiczne było więc, że pojawiły się informacje o nowych instrumentach sprzętowych. Końcowy produkt nosi nazwę UNO Synth i jest analogowym monofonicznym syntezatorem z programowalnym sekwenserem opracowanym we współpracy z Soundmachines.

IK Multimedia z dumą prezentuje swój pierwszy syntezator sprzętowy, UNO Synth. Zaprojektowany dla wszystkich zainteresowanych bogatym, prawdziwym dźwiękiem analogowym, ten nowy monofoniczny syntezator oferuje szeroką paletę dźwięków i łatwą programowalność w ultraprzenośnym, zasilanym bateryjnie formacie do tworzenia muzyki na żywo, występów na żywo lub nagrań studyjnych - wszystko w przystępna cena

Najlepszy syntezator analogowy dla każdego Firma IK Multimedia połączyła ponad dwadzieścia lat doświadczenia w projektowaniu oprogramowania i sprzętu komputerowego dzięki doświadczeniu włoskiego producenta syntezatorów Soundmachines i guru syntezatora IK Erika Norlandera (jeden z twórców cieszący się uznaniem wśród projektów syntezatorów, w tym Alesis Andromeda ). Rezultatem jest bezkompromisowy instrument, który zapewnia potężny dźwięk analogowy wraz z praktyczną programowalnością i zaawansowanymi funkcjami.UNO Synth dostarcza wszystko, od klasycznych po nowoczesne dźwięki, aby tworzyć muzykę w każdym gatunku. Użytkownicy syntezatorów po raz pierwszy otrzymują natychmiastowy gratyfikację dzięki łatwemu w obsłudze instrumentowi - 100 presetów i łatwa w obsłudze klawiatura z możliwością wyboru skali i arpeggiator czynią z UNO Synth perfekcyjną bramą do świata syntezatorów. Doświadczeni zawodowcy pokochają również jego bogaty dźwięk i łatwą przenośność.

Świetnie brzmiąca prawdziwie analogowa ścieżka audio

Pod miniaturową powierzchnią zewnętrzną, UNO Synth ma potężny silnik syntezatorowy z profesjonalnym dźwiękiem i pełną analogową ścieżką audio na równi z droższymi syntezatorami.Ten wysoce elastyczny silnik doskonale nadaje się do produkcji bogatych, ciepłych, mocnych, głębokich basów, stanowiących rdzeń wysokiej jakości monofonicznego syntezatora, i oferuje szeroką paletę brzmień potencjalnych, dronów, arpów, sekwencji, i efektów. Podczas gdy UNO Synth jest monofoniczny, jego dwa niezależne oscylatory mogą być dostrajane w różny sposób, aby generować ciekawe interwałowe dźwięki i oktawy. Modulacja szerokości impulsu każdego oscylatora oferuje zaawansowane modularne brzmienia klasycznych syntezatorów. Czysty filtr analogowy zapewnia ciepło, głębokość i grubość oczekiwaną od prawdziwego analogowego syntezatora. Wielomodowy filtr rezonansowy może być używany do subtelnych modyfikacji tonalnych lub krzyków, agresywnychdzwięków rezonansowych. Filtr można również modulować za pomocą obwiedni filtra, LFO i przycisków.

Łatwość użycia dzięki zaawansowanemu programowaniu

UNO Synth posiada 100 gotowych ustawień (80 całkowicie zapisywalnych), dzięki czemu jest gotowy do gry po wyjęciu z pudełka. Każdy preset zawiera również powiązane arpeggio i sekwencję dla jeszcze większej ekspresji muzycznej i mocy dźwiękowej. Ułatwia to każdemu szybkie odnalezienie idealnego dźwięku, zapewniając produktywne i przyjemne wrażenia.Na górnym panelu dostępnych jest ponad 40 elementów sterujących na pokładzie, zapewniających w czasie rzeczywistym dostęp do parametrów silnika syntezatora, umożliwiających natychmiastową obróbkę dźwięku bez głębokich menu do przewijania. Dla dodatkowej kontroli dostępny jest również edytor Mac / PC. Szeroka, wielotorowa klawiatura UNO Synth z 27-klawiszową klawiaturą oferuje ponad dwie oktawy sterowania dźwiękiem jako klawiaturę chromatyczną lub wstępnie zdefiniowaną klawiaturę z 13 dostępnymi skalami.

Wbudowany arpeggiator z 10 trybami arpeggio i 4-oktawową gamą oferuje jeszcze więcej kreatywnych możliwości dla klawiszowców i nie-klawiszistów. Klawiatura UNO Synth dwoi się również jako kontrola krok-edycja dla jej wbudowanego sekwencera o 100 wzorach. Sekwencje mogą być programowane w czasie rzeczywistym lub krokami (z modulowalnymi parametrami syntezatora na krok), dzięki czemu sekwencer UNO Synth należy do najpotężniejszych w swojej klasie

Oprócz wbudowanego efektu opóźnienia Delay, dostępnych jest również pięć natychmiastowych modulacji  (Dive, Scoop, Vibrato, Wah i Tremolo), które zapewniają dodatkową rozrywkę w czasie rzeczywistym i dynamiczną ekspresję dynamiczną podczas występów.

Ultra-przenośny, zasilany bateryjnie, do muzyki on-the-go Niezwykle kompaktowe wymiary UNO Synth sprawiają, że jest to jeden z najmniejszych dostępnych monofonicznych syntezatorów. Jego niewielka waga (tylko 500g) i moc baterii (w tym 4xAA) lub zasilacz USB (dla banków zasilania baterii) dają muzykom swobodę tworzenia muzyki w dowolnym miejscu. Używaj go samodzielnie, z innym sprzętem lub z DAW.

 UNO Synth może być używany do tworzenia muzyki zawsze i wszędzie tam, gdzie pojawia się inspiracja. Wbudowane wejście audio pozwala również na łączenie w łańcuchy innych zewnętrznych urządzeń audio (takich jak automaty perkusyjne) bez dodatkowego miksera, dla niewielkiej powierzchni i ekstremalnej przenośności. MIDI IN i OUT umożliwiają połączenie z klawiaturą główną lub dowolnym sprzętem MIDI do wykorzystania w urządzeniu na żywo lub studiu jako moduł dźwiękowy. Poprzez USB MIDI, UNO Synth również wygodnie integruje się bezpośrednio z DAW działającym na komputerach Mac / PC lub urządzeniach mobilnych, bez dodatkowych interfejsów sprzętowych.

cechy

Całkowicie analogowa ścieżka audio z 2 VCO, generatorem szumu, rezonansowy wielomodowy VCF i VCA
2 niezależne analogowe czujniki VCO z przebiegami fali piły, trójkąta i pulsu o bezstopniowym kształcie, w tym PWM fali prostokątnej i oddzielnego generatora szumu białego
Dwubiegunowy, wielomodowy, wielozebnikowy filtr wielomodowy z funkcją LPT, LPF, HPF, BPF
LFO z sinusoidą, trójkątem, kwadratem, piłą do góry, piłą do dołu, losowymi i próbnymi do modulowania wysokości, filtru i wzmacniacza
AD (Filter) + EG AR (Amp) (pełne sterowanie ADSR dostępne przez MIDI CC lub edytor oprogramowania)
40 elementów sterujących na pokładzie i wyświetlacz LED
Tryb 10, arpeggiator 4 oktawy
Sekwencer 16-krokowy w czasie rzeczywistym i krokowym z 20 automatycznymi parametrami
Wbudowana klawiatura wielostykowa z 27 klawiszami i skalowalną klawiaturą z 13 skalami
Sync Delay efekt audio i 5 efektów wydajnościowych
Samostrojenie z automatyczną regulacją kalibracji
USB MIDI i 2,5 mm jack MIDI IN / OUT (kable w zestawie)
Wejście audio umożliwia podłączenie innych urządzeń audio bez użycia miksera
Edytor / Mac / PC
Kompletna implementacja MIDI ze wszystkimi parametrami i zegarem może być sterowana przez MIDI CC
Bateria (4xAA) lub zasilanie USB
Ultra-przenośny i lekki
Zaprojektowany i wykonany we Włoszech.


Wyprodukowane we Włoszech

UNO Synth jest dumnie produkowane we włoskim zakładzie produkcyjnym IK, aby zapewnić najwyższe standardy jakości. Podobnie jak większość produktów sprzętowych IK, UNO Synth jest zbudowany przy użyciu najnowocześniejszych, zautomatyzowanych maszyn montażowych i systemów testowych IK oraz doskonałego, renomowanego włoskiego rzemiosła.

Ceny i dostępność

Firma UNO Synth jest już dostępna do zamówienia w przedsprzedaży z bezpłatną wysyłką ze sklepu internetowego IK Multimedia oraz od autoryzowanych sprzedawców IK na całym świecie za przystępną cenę wynoszącą tylko 199,99 USD *, z wysyłką zaplanowaną na lipiec 2018 r.

http://www.ikmultimedia.com
Designed By Blokotek