Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 1 maja 2018

Mode Machines- SEQ12 MIDI Sequencer zwiastunZanim naciśniesz spust na istniejącym sprzętowym sekwenserze MIDI, przeczytaj to i obejrzyj najnowszy wideo zwiastun  SEQ12.

Mode Machines pracują nad nowym sekwencerem MIDI, SEQ12, od kilku miesięcy i byliśmy tak zapaleni, jak większość maniaków syntezatorów, aby wiedzieć i zobaczyć więcej o tym sekwencerze sprzętowym.
Założono, że zostanie wydany lub przynajmniej pokazany w Superbooth 2018. Jednak wydaje się to mało prawdopodobne według Thorstena Bösinga na Facebooku. Niezależnie od tego, on i inni są bardzo podekscytowani nadchodzącym wydaniem.
Oto najnowszy zwiastun Mode Machines SEQ12, 12-ścieżkowego sekwencera Matrix MIDI Mode Machine mówi, że "może stać się centralnym elementem twojej konfiguracji występów na żywo, statkiem macierzystym Twojego studia produkcji muzycznej lub po prostu zabawnym sposobem tworzenia pomysłów bez potrzeby komputera. "


Oto więcej informacji i kilka zdjęć do obejrzenia:
SEQ12 to sekwencer MIDI Matrix Sequencer (w obudowie konsoli) i oferuje jedno wejście MIDI i trzy wyjścia MIDI. Daje dostęp do 12 ścieżek i możesz wybrać pomiędzy trzema rodzajami ścieżek: bębny, akord i monofon. Każda ścieżka ma 2 lub 3 ścieżki kontrolera, routing na wyjściach midi i regulowany kanał MIDI.

Każda ścieżka ma 16 paternów które można odtwarzać w dowolnie programowanych sekwencjach jeden za drugim. Każdy wzór ma własny wzór losowania, 2 do 3 ścieżek kontrolera i dodatkowe tryby zapadkowe z programowanymi wzorcami pitch i trigger.

Produkt może zapisywać nuty Midi i wartości kontrolerów za pośrednictwem Midi In, a dane można edytować za pomocą przycisków LED. W urządzeniu znajduje się 32 gniazda pamięci i ma bardzo stabilny i dokładny timing.


Dla tych, którzy zastanawiają się, SEQ12 jest zaprojektowany przede wszystkim jako sekwencer MIDI. Jednak wyjście MIDI 3 można skonfigurować dla wyjścia CV. Osiągnięto to dzięki dodatkowemu modułowi w formacie Eurorack.
Tryb Jam :
Każda ścieżka zawiera 16 sekwencji, które można dowolnie przełączać w locie
Tryb Seq:
Dane midi są wyświetlane w dedykowanych widokach na matrycy przycisków LED. Dostępne są 3 wybieralne typy ścieżek:
Typ monofoniczny wysyła nutę, prędkość, długość nuty, kontroler 1,2,3
Typ akordu wysyła nutę, prędkość, długość nuty, kontroler 1,2, akord
Typ Drum  wysyła do 12 ścieżek swobodnie definiowalnych nut z regulowaną prędkością, nutami akcentowanymi, kontrolerem 1.2Każda sekwencja ma swobodnie regulowany wzór shuffle i clock divider . Te tryplety itp. Są możliwe dla każdej sekwencji, tryb nieliniowy może być aktywowany z różnymi wzorami trigger i clock dividerami na krok. Najkrótsza możliwa ocena: 1/32.
Można włączyć automatyczne wygładzanie wartości kontrolera. Swobodny wybór kanału MIDI i wyjście na ścieżkę.
Tryb piosenki:
Każda ścieżka może odtwarzać swoje sekwencje w określonej kolejności (Łańcuch). Jest 8 części (zwrotka, refren, mostek itp.) Z 12 ścieżkami dla każdego z utworów.

cena i dostępnośc nadal pozostaje nieznana.

https://www.modemachines.comDesigned By Blokotek