Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 6 kwietnia 2018

Audiophile Circuits League anonsuje system ACL 1 Eurorack SynthesizerW sprzętowej domenie Syntezator wyróżnia się instrumenty masowej produkcji (Behringer, KORG, Roland ... i butikowe) Butik to w większości drobni producenci, którzy wprowadzają na rynek niewielkie ilości produktów o wyższej jakości. Audiophile Circuits League z Berlina, opracowują wysokiej klasy moduły Eurorack, skupiając się głównie na komponentach wysokiej jakości.

W tym tygodniu firma ogłosiła ACL System 1, nowy kompletny syntezator Eurorack, który zawiera 10 modułów i 84 TE case. Jedną z głównych atrakcji tej nowej wersji jest wbudowany moduł interfejsu audio, który umożliwia wysyłanie  dzwięku w stereo. Osobiście bardzo podoba mi się jego projekt, ponieważ wygląda zupełnie inaczej niż wiele dostępnych modułów innych producentów.Moduły;

2x Variable Sync VCO: precyzyjny, doskonale brzmiący VCO, zapewniający pięć równoczesnych przebiegów, funkcję VC o zmiennej synchronizacji, głębokie liniowe FM i inne.

1x Dwustanowiskowa zmienna VCF oferuje dwa luksusowe filtry wielomodowe, z elastyczną konfiguracją idealną do wszystkiego, od generowania kick po formowanie kształtowe.

1x Gate Mix to wysokiej jakości mikser z czterema sygnałami audio z głośnoscią CV / Gate, idealny do układania superpatów, kaskadowania innych mikserów i wielu innych.

1x VC Panning Amplifier: innowacyjny moduł do dynamicznego pozycjonowania dźwięku w polu stereo, z wyjątkowym dźwiękiem i elastycznością. Działa również jako dwa mono VCA.

1x Oktave to precyzyjne narzędzie do transponowania, strojenia, dostrajania, a nawet łączenia CV, pozwalające jednocześnie kontrolować do czterech VCO.

1x Envelope X3 to trzy uniwersalne obwiednie ADSR, oparte na uznanym Rolandzie 100M, ale znacznie ulepszone, aby zapewnić niezrównaną spójność.

1x VC Dual Delay to wyspecjalizowana jednostka, zaprojektowana dla wielogodzinnej, dźwiękowej zabawy, od efektów modulacji częstotliwościowej po eteryczne zewnętrzne galaktyczne przestrzenie.

1x M / S-Matrix dzieli dźwięk stereo na MID i SIDE i odwrotnie, umożliwiając szeroki zakres doskonałych procesów, niezależnie od tego, czy są używane samodzielnie czy z innymi modułami.

1x Interfejs audio: niezwykle potężny elastyczny moduł, z profesjonalną jakością dźwięku i wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym, który wypełnia luki między sprzętem modułowym, studyjnym i scenicznym.

System ACL System 1 jest wyposażony w obudowę 2x 84 TE, która zawiera zasilacz KAZU.

System 1 ACL będzie dostępny w 2018 r. Za cenę 3600 € + VAT.

http://www.audiophilecircuitsleague.com/index.php

Demo.

Designed By Blokotek