Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 18 stycznia 2018

Twisted Electrons Crazy8Beats to nowy potężny sequencer MIDI i CV pre-order rusza w tym tygodniuTwisted Electrons, znani ze swoich wyjątkowych cyfrowych syntezatorów, wydali dziś pierwsze zdjęcie nadchodzącego sekwencera rytmicznego crazy8beats. To będzie pulpit i sekwencer Eurorack w jednym produkcie.
Crazy8beats, oparty na tej samej koncepcji co sekwencer Crazy8, to nowy sekwencer  MIDI i CV, który pozwala tworzyć bardzo wszechstronne i złożone sekwencje bębnów. Jest zasilany przez duży wybór złącz MIDI i CV: 2 MIDI Out, MIDI In, 8 triggerów i 8 CV daje wszystko, czego potrzebujesz do połączenia i sekwencjonowania różnych instrumentów elektronicznych w tym samym czasie. Dodatkowa modulacja cv na krok i MIDI CC na krok daje potężne narzędzia, które ożywiają bity. Dzięki temu możesz zmienić na krok określony parametr i stworzyć szybki bardzo złożony i inny brzmiący dźwięk perkusji na przykład. Na górze masz prędkość, swing , prawdopodobieństwo i ciekawą funkcję automatycznego remiksowania rytmu.

Ma różne częstotliwości taktowania na ścieżkę, co oznacza, że ​​każdy utwór ma dedykowany dzielnik zegara i multiplayer. Kolejną fajną i przydatną funkcją jest sposób, w jaki można pracować z paternami. Crazy8Beats daje 16 paternów na trak, i można zmieniać je osobno  lub wszystkie na raz). Sprytna funkcja, która po prostu odtwarza to wszystko na żywo. Dostępny jest również z łańcuchem patern, 4 różnymi trybami odtwarzania na ścieżkę i wejściem / wyjściem  MIDI i trigger synchronizacji / trigger

21 połączeń portowych
2 MIDI OUT
MIDI IN
8 trigger
8 wyjść cv
modulacja cv na krok
Midi CC na krok
Prędkość
Swing na ścieżkę
prawdopodobieństwo i beat auto-remiksowania
nagrywanie w czasie rzeczywistym
 fx
inna częstotliwość taktowania na ścieżkę (dzielnik zegara / mnożnik zegara na ścieżkę)
16 paternów na track (można zmienić na ścieżkę lub wszystkie naraz)
łączenie paternów
87 diod LED
4 tryby odtwarzania na ścieżkę
Zegar Midi In / Out
Włącz / wyłącz synchronizację triggera
Wszystko to jest obecnie opracowywane aby było dostępne przed SuperBooth 2018. (03 - 05 maja 2018) Dokładna cena nie została jeszcze ogłoszona, ale deweloper oszacował cenę 255 € bez VAT. Przedsprzedaż rozpoczyna się w tym tygodniu..

https://twisted-electrons.com
Designed By Blokotek