Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 18 stycznia 2018

KORG przedstawia ARP ODYSSEY FSQ - Odyssey w pełnym rozmiarze z pomarańczowo czarnym SQ-1


Korg Odyssey FSQ są to pełnowymiarowe  KORG ARP Odysseys ogłoszone w ubiegłym roku. Zostało ich tylko ograniczona liczba i zostaną wysłane z niestandardowym czarno-pomarańczowym motywem SQ-1 - bez niestandardowych białych lub czarno-złotych SQ-1. Szczegóły poniżej.

"Pakiet z limitowaną edycją, który zawiera pełnowymiarowe urządzenie ARP ODYSSEY i KORG SQ-1.

ARP ODYSSEY FS trafił do sprzedaży w 2017 roku jako wznowienie oryginalnej ARP Odyssey. Dzięki perfekcyjnie replikowanym obwodom analogowym i dźwiękowym oraz pełnowymiarowej obudowie dopasowanej do oryginału, jest to produkt o ograniczonej produkcji, który jest odtwarzany i montowany przy użyciu części, które są obecnie niedostępne. Rev1, Rev2 i Rev3 są montowane w Japonii i są teraz dostępne w małych ilościach jako modele w limitowanej edycji.

Właśnie na tę okazję sekwencer krokowy KORG SQ-1 jest również specjalnie zawarty w pakiecie. Dodano wersję kolorową ARP z limitowaną edycją z pomarańczowym sitodrukiem na czarnym panelu. Dołączono również dwa kable mini-patch, dzięki czemu można rozpocząć sekwencjonowanie urządzenia ARP ODYSSEY FS zaraz po wyjęciu z pudełka. Łącząc się za pomocą CV / GATE, fani syntezatorów, którzy preferują sekwencjonowanie analogowe, mogą cieszyć się nieskończonymi możliwościami legendarnej syntezy ARP na pełnowymiarowej jednostce.Model reprodukcji montowany w Japonii z bardzo ograniczonej liczbie komponentów magazynowych.

Dostępne we wszystkich trzech wariantach kolorystycznych: Rev1, Rev2 i Rev3.

Wszystkie warianty kolorystyczne trzech generacji zawierają wszystkie trzy oryginalne rewizje układów filtrów analogowych

Pakowane razem z wersją kolorową ARP w ograniczonej wersji sekwencera krokowego KORG SQ-1.

* Z wyjątkiem miejsca montażu, specyfikacje ARP ODYSSEY FS są identyczne jak w poprzednio wydanym ARP ODYSSEY FS (ASSEMBLED IN NEW YORK).

* Z wyjątkiem projektu i uwzględnienia kabli połączeniowych, specyfikacje wersji kolorowej ARP KORG SQ-1 są identyczne jak w przypadku zwykłego KORG SQ-1.

* Niezależnie od tego, czy ARP ODYSSEY FS jest modelem Rev1, Rev2, czy Rev3, wszystkie wersje kolorystyczne KORG SQ-1 ARP mają tę samą konstrukcję z czarnym panelem i pomarańczowym sitodrukiem. "

http://www.korg.com/us/products/Designed By Blokotek