Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 15 stycznia 2018

Tangible Waves -SEQ16 analogowy modułowy sekwencer już dostępny w sprzedażyModuł Sekwencera Tangible Waves -SEQ16 jest już dostępny w sklepie internetowym!

http://tangiblewaves.weebly.com/store/p41/SEQ16.html

SEQ16 to analogowy 16-stopniowy sekwencer CV do AE Modular.
SEQ16 to 16-stopniowy sekwencer do sterowania skokiem oscylatora i wyzwalaniem obwiedni.
W porównaniu z "klasycznymi" analogowymi sekwencerami działa nieco inaczej: zamiast ustawiania CV dla każdego kroku niezależnie (co oznacza w rzeczywistości "dostrajanie" każdego kroku, który może być nieco żmudny), SEQ16 ma 5 gałek do ustawiania różnych CV ; każde 16-stopniowe pokrętło wybiera jeden z tych CV, plus 0 V (= nuta bazowa) plus Pauza (brak wyjścia wyzwalającego). Więc niektóre CV muszą być dostrojone raz; za pomocą gałek stopniowych możesz skupić się całkowicie na samej sekwencji i możesz nawet modyfikować ją w locie, pozostając w harmonii.
Dodatkową funkcją jest "akcent"; można to ustawić dla każdego kroku, obracając pokrętło do końca zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jeśli krok jest ustawiony na "akcent", ustawiane jest oddzielne wyjście wyzwalające, a także można wybrać powtórzenie bramki dla wyjścia standardowej bramki (od jednego do ośmiu powtórzeń).
AE Modular to świetna tańsza alternatywa do wprowadzenia  w świat modularny ale także zaawansowani użytkownicy odnajdą tu wiele inspiracji.
http://tangiblewaves.weebly.com


Moduł ten jest dostępny w sprzeadaży ale zamówienia będą przetwarzane od poniedziałku 22-go.
Jeśli jeszcze go nie widziałeś, oto demoDesigned By Blokotek