Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 15 stycznia 2018

Arturia Minibrute 2-Nowy analogowy syntezator semi-modularny
Arturia powraca z nowym syntezatorem Minibrute 2 tym razem to semimodularny analogowy syntezator.
Właśnie pojawiło się pierwsze Demo.

Arturia z radością ogłasza zbliżające się wydanie nowego syntezatora, jednego z trzech nowych produktów, które będą dostępne w sklepach od końca lutego 2018 roku.
MiniBrute 2 to 25-klawiszowy monosynt analogowy o semi-modułowej architekturze, łączący lukę pomiędzy tradycyjnymi instrumentami syntezatorowymi a ekscytującym światem modułowym. MiniBrute 2 ma wiele cech charakterystycznych, które sprawiły, że jego poprzednik odniósł taki sukces, w tym oscylatory mieszalne,  filtr Steiner-Parkera i chaotyczny Brute Factor. Zachowując wiele elementów sygnatur, potencjał brzmieniowy MiniBrute 2 został  zwiększony.

Ponownie wyrafinowany MiniBrute ma teraz pół-modułową architekturę, dodając kompleksowy Matrix patch CV / Gate, która umożliwia użytkownikom zarówno przerobienie wewnętrznej trasy sygnału, jak i rozszerzenie do kwitnącego świata modułowego. Posiada również tę samą wysoką jakość, keybed z włączoną obsługą Aftertouch, znajdującą się w flagowym syntezatorze MatrixBrute, co sprawia, że ​​gra jest przyjemnością. Naprawdę instrument zaprojektowany dla muzyków przez muzyków.Najnowszy mały, ale potężny monosyntor Arturii jest następcą swojego debiutanckiego instrumentu analogowego, MiniBrute. Pierwsze wcielenie zostało wydane w 2012 r. I obróciło branżę na głowę, oferując unikalne, niedrogie analogowe syntezatory .

MiniBrute 2 oferuje również nowe, ekscytujące funkcje, które znacznie zwiększają jej potencjał, zarówno jako centralny punkt kreatywnego studia, jak i jako platforma gotowa do działania. Jedna z tych funkcji obejmuje nową aplikację Arturia Link, ekscytującą innowację, która pomoże ujednolicić i zdemokratyzować środowisko twórcze.

Więcej informacji o systemie Link i jego integracji z innymi urządzeniami zostanie wkrótce przedstawione. 

Przewidziana cena to 649 Euro.

Bądź na bieżąco, aby dobrze przyjrzeć się MiniBrute 2 w akcji i usłyszeć, jak to brzmi, sprawdź oficjalne wideo z zapowiedzi Artura MiniBrute 2, zawierające londyński trip-hopowy film The Salvador Darlings.

Aby zapoznać się ze wszystkimi 3 nowymi produktami, znajdź Arturię na NAMM 2018. Będą na stoisku # 11910.

https://www.arturia.com/minibrute-2-landing

Designed By Blokotek