Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 9 stycznia 2018

Synapse Audio Zaktualizowano The Legend do wersji V.1.2 z obsługą NKS i MPEZ pewnością jedną z najlepszych emulacji Minimoog  jest Synapse Audio The Legend. Nie tylko ma doskonały dźwięk, ale także interfejs jest bardzo prosty. Najnowsza aktualizacja v.1.2 sprawiła, że niemiecki programista opracował ponownie The Legend i dodaje dwie funkcje, które stają się bardzo ważne w dzisiejszym świecie wtyczek: obsługa NKS i MPE.

Dzięki funkcjom NKS muzycy mogą doskonale korzystać z The Legend z każdą klawiaturą Komplete Native Instrument i odpowiednim oprogramowaniem Komplete: zmień parametry i ustawienia bezpośrednio na klawiaturze, nie patrząc na komputer. Innowacyjny MPE (Multidimensional Polyphonic Expression - MPE) daje użytkownikom wiele nowych możliwości grania w The Legend. Te nowe funkcje nie brzmią zbyt dobrze, ale są bardzo ważne dla gry.

Każdy komponent, począwszy od oscylatorów sterowanych napięciem (VCO), filtra sterowanego napięciowo (VCF) i wzmacniacza sterowanego napięciem (VCA), został zaprojektowany tak, aby nigdy nie był dokładny w oprogramowaniu. Zgrabne generatory filtrów i wzmacniaczy zostały drobiazgowo zamodelowane, a także masywny dolny koniec - wzięto pod uwagę nawet najbardziej marginalne efekty, takie jak dryf temperatury lub efekty pochodzące z zasilacza.

Najważniejsze dodatki to tryby Unison i Polyphonic, umożliwiające grube dźwięki stereo, a także polifoniczne odtwarzanie. Zbudowany wokół wektoryzowanego rdzenia, The Legend jest w stanie zsyntetyzować cztery głosy kosztem niewiele więcej niż jednego głosu, dzięki czemu jest bardzo wydajnym plug-in syntezatora analogowego.

Funkcje The Legend

Dokładna symulacja obwodu.
Dwie wersje modelowane, wczesne i późne.
8x Nadmierny silnik.
Wektoryzowany rdzeń z trybem Unison, Mono i czterogłosowym Polifonia.
Zawiera 480 patchy.
Dostępne jako VST, Audio Unit i Rack Extension.

Synapse Audio The Legend dostępna w sprzedaży za $99 USD tutaj.

The Legend


Designed By Blokotek