Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 26 stycznia 2018

Behringer przedstawia Neutron, Semi-Modularny, Parafoniczny analogowy syntezator


Mimo, że oficjalnie nie ma stoiska ani miejsca na podłodze w NAMM, Behringer wydał oświadczenie, które z pewnością przekręci największy na świecie targ branży muzycznej. Nie zadowalając się nowym modelem D i innymi reinterpretacjami klasycznych analogowych syntezatorów podczas tworzenia z OB-Xa do ARP2600, właśnie ogłosili Neutron, pół-modularny analogowy syntezator parafoniczny.
Żadne szczegółowe dane nie zostały jeszcze opublikowane na ich stronie lub w mediach społecznościowych ... ale mamy dość smaczne wideo z Behringer Neutron, aby sprawdzić i zaobserwować na żywo czego możemy sie spodziewać po nowym Neutronie.

Zacznijmy od wideo:zanim zagłębimy się w funkcje, które naszym zdaniem są częścią Neutronu, oto zdjęcie lub dwa ...Oto niektóre z funkcji Neutron, które wyłowiliśmy z powyższego wideo:
2 oscylatory
5 przebiegów z 4 standardowymi falami i jeden wyglądem unikalny, ale nie możemy powiedzieć co to. Czy może to być fala modów impulsowych?
Pokrętło kształtujące do wyboru fal
Przycisk Paraphonic
Filtr wydaje się być filtrem wielomodowym z przyciskiem zmieniającym tryby.
LFO z 5 przebiegami i Key Sync
2 obwiednie ADSR
Szum
VCA "Bias" ( To wydaje się być jedynym pokrętłem dla VCA z wyłączeniem obwiednich ADSR)
Efekt overdrive z pokrętłami Drive, Tone, Level
Efekt delay z Rate, Repeats, Mix pokrętłami
Sample &Hold  Rate, Glide
Slew Rate Limiter z Slew, Porta Time
2 Pokrętła Attenuator.
Ludzie spekulowali czy to  był syntezator Behringer, który ostatnio pokazywali w fazie produkcji z semimodularnym blokiem, której nie pokazują w zwiastunie? Michael Feather mówi: "MIDI znajdowało się obok bloku z patchami w płytce z układem scalonym, a ludzie zorientowali się, że na płytce obwodu znajduje się chip opóźniający, co jest zgodne z tym Neutronem".

Jeszcze brak informacji o cenie lub szacowanej dostępności  ...
Czy to nie interesujące, że nawet bez stoiska Behringer jest w stanie spowodować jedną z największych zapowiedzi w świecie syntezatorów na NAMM 2018! Z pewnością polubiliśmy kierunek, w którym zmierzali przez ostatnie  lata.
Bądź na bieżąco z Analogową Duszą, aby uzyskać więcej informacji na temat Behringer Neutron, jak je kiedy otrzymamy.
Designed By Blokotek