Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 26 stycznia 2018

API zapowiada 529 Nowy Stereo Compressor z serii 500


API audio  ogłosił swój najnowszy moduł serii 500, 529 Stereo Compressor. Opierając się na bezprecedensowym sukcesie 2500, model 529 wykorzystuje wiele funkcji i elementów sterujących ze słynnego kompresora stereo API i umieszcza je w swoim pierwszym dwusufunkcyjnym module z serii 500.

Zaprojektowany, aby dostarczyć szeroką gamę opcji kompresji, 529 zapewnia ciepło, przejrzystość i mięsistość API , czy używane do subtelnych ustawień lub ciężkich efektów kompresji.

Nowy kompresor 529 wyposażony jest w opatentowany układ "Thrust" opracowany przez API, aby uzyskać "mocny koniec", a także przełącznik Old / New, który pozwala wybrać klasyczną i nowoczesną kompresję: starą na kompresję w stylu vintage i nową na bardziej popularną jak kompresja z wyprzedzeniem.

Natomiast przycisk Auto-makeup Gain umożliwia regulację współczynnika i progu bez wpływu na poziom wyjściowy. Wykorzystując dyskretne technologie op-amp i API transformatora, 529 zapewnia analogowy dźwięk API. Podobnie jak wszystkie produkty API, 529 posiada 5-letnią gwarancję API. 

529 ma wstępną cenę 2195 USD i będzie dostępny w połowie lutego.

http://www.apiaudio.com


Designed By Blokotek