Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 1 grudnia 2017

ARTURIA ogłasza aktualizację oprogramowania Firmware dla AudioFuse 1.1


Na początku 2017 roku ARTURIA wprowadziła AudioFuse, wysokiej jakości i w pełni funkcjonalny interfejs audio w małej obudowie. Od czasu oficjalnego wydania w czerwcu minęło prawie sześć miesięcy, a wokół tego urządzenia stało się nieco ciszej. W pomieszczeniach deweloperskich w Grenoble, w siedzibie firmy ARTURIA, nie było cicho, ponieważ nadal rozwijali urządzenie, aby było jeszcze mocniejsze i lepsze.
Dziś pierwsza duża aktualizacja dla AudioFuse jest już gotowa. Nowa aktualizacja zawiera duże ulepszenia wydajności systemu Windows, dzięki czemu jest lepiej wykorzystywana na komputerach z systemem Windows. Wprowadzili także kilka innych nowych funkcji, w tym nowy "tryb uśpienia", który można włączyć, przytrzymując przycisk ARTURIA, pozwalając użytkownikom wyłączyć swoje jednostki, gdy nie są używane. Sprytna nowa funkcja, której będę prawdopodobnie dużo używał. Rozszerzyli również w tej nowej aktualizacji funkcje hubów USB, które umożliwiają korzystanie z huba również bez podłączonego zasilania. Jeśli masz podłączone urządzenia jak klawiatura, lepiej używać go z zasilaczem lub zasilaniem.

 Jest to super kompaktowy interfejs audio z wieloma funkcjami i opcjami połączenia. Jeśli szukasz przenośnej sztucznej inteligencji dla komputerów PC, Mac, iOS i Android, sprawdź absolutnie także AudioFuse.
Pierwsza aktualizacja od wydania AudioFuse - debiutanckiego interfejsu audio firmy Arturia - jest już dostępna. Znany ze swojej doskonałej jakości dźwięku, ogromnej łączności i zaawansowanych funkcji, nowo zaktualizowany program Arturia AudioFuse zapewnia znakomite 3 ms opóźnienia wydajności Maca w systemach Windows, a także wyższą wydajność procesora i "tryb uśpienia".Od czasu wejścia AudioFuse na rynek na początku 2017 roku, Arturia był w stanie przeanalizować jego działanie za pomocą opinii od wielu pierwszych użytkowników. Opierając się na tysiącach takich przypadków użycia i rzeczywistych przykładach, inżynierowie Artura byli w stanie poprawić stabilność i zmniejszyć opóźnienia poza oryginalnymi specyfikacjami interfejsu.
Poprawiając wyniki we wszystkich dziedzinach, niższe rozmiary buforów w najnowszym sterowniku AudioFuse zapewniają poprawę opóźnienia o 30% do 45%, powodując całkowite opóźnienie w czasie krótszym niż 3 ms. Można teraz użyć tylko 8 próbek o rozmiarze bufora bez zmniejszania wydajności procesora. To ulepszenie idzie w parze z ogólną poprawą stabilności, zapewniając brak utraty informacji nawet w najbardziej wymagających ustawieniach. Użytkownicy systemu Windows odkryją, że są w stanie wydobyć jeszcze więcej z procesora, a dodatkowa efektywność pozwala im na wykorzystanie większej liczby ścieżek, efektów i instrumentów wirtualnych w swoich programach DAW.
Udoskonalone sterowniki systemu Windows zostaną włączone do Centrum sterowania AudioFuse, oprogramowania towarzyszącego, które odblokowuje wiele funkcji dodatkowych w interfejsie następnej generacji Artura. Oprócz tych ulepszeń, wszyscy właściciele AudioFuse będą teraz korzystać z innych przydatnych nowych funkcji, w tym "trybu uśpienia", który można włączyć, przytrzymując przycisk Arturia, pozwalając użytkownikom wyłączyć swoje jednostki, gdy nie są używane. Użytkownicy będą również mieli dostęp do pomiarów technicznych swojej jednostki w dziale MyArturia na stronie internetowej Arturia.
Zbiegając się z pierwszą aktualizacją AudioFuse, Arturia opublikowała film z udziałem Jeana-Michela Jarre'a za pomocą interfejsu. Pionier muzyki elektronicznej był także pierwszym użytkownikiem AudioFuse.


Designed By Blokotek