Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 29 listopada 2017

XAOC wypuszcza na rynek moduł Tallin z podwójną kontrolą napięcia VCA EurorackTen nowy VCA oferuje niezwykłe funkcje kontrolne, takie jak podwójna kontrola CV nad tłumieniem i wzmocnieniem sygnału. Oto szczegóły.
 XAOC wysyła teraz nowe, kontrolowane napięciem VCA, Tallin  Eurorack. Jest dostępny za 160 euro z oficialnej strony firmy tutaj. http://xaocdevices.com/main/tallin/


"Tallin jest wzmacniaczem z podwójną kontrolą napięcia (VCA) z nadbiegiem, oferującym nietypowe funkcje kontrolne i szeroką gamę atrakcyjnych charakterystyk brzmieniowych: każdy z dwóch identycznych kanałów oferuje dwa jednocześnie dostępne wejścia do kontroli napięcia nad tłumieniem lub wzmocnieniem sygnału, z liniową i wykładniczą odpowiedźią na CV .Pokrętła regulacji głośności oferują ręczne ustawienia wzmocnienia w zakresie od całkowicie zamkniętego (-80dB) do + 18dB Kolorowy wskaźnik LED wyświetla poziomy sygnału wyjściowego, a miękki zacisk zapobiega ostrym zniekształceniom, a przełączalny układ overdrive oferuje dwie starannie wykonane reakcje na zniekształcenia, symulujące dźwięk klasycznych wzmacniaczy lampowych.


"Tallin składa się z dwóch zupełnie niezależnych, ale funkcjonalnie identycznych kanałów, A i B. Każdy kanał zbudowany jest wokół" modern vintage "dyskretnego rdzenia VCA z dopasowaną parą tranzystorów i topologii sprzężenia zwrotnego, co nadaje Tallinowi specyficzny charakter nieobecny w innych VCA używają matematycznie precyzyjnych i sonicznie czystych scalonych chipów VCA. "

Dyskretny rdzeniowy analogowy układ VCA
Jednoczesna liniowa i wykładnicza kontrola napięcia
Sprzężone DC do przetwarzania napięcia sterującego
Wielokolorowy wskaźnik poziomu sygnału - Dwie wyraźne charakterystyki przesterowania wzmacniacza
SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Format Eurorack
6 KM, 33 mm głębokości
Pobór prądu: + 50mA / -50mA
Odwrotna ochrona zasilania
Cena 160 Euro 

http://xaocdevices.com/main/tallin/
Designed By Blokotek