Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

sobota, 16 grudnia 2017

Empirical Labs -Arousor 10-dniowa wyprzedaż świątecznaEmpirical Labs oferuje świąteczną wyprzedaż swojej  flagowej wtyczki Compressor, Arousor. 

Co mówi Empirical Labs.?
Od 12-20-17 do 12-30-17, możesz kupić Arousor za 224 USD, naszą najniższą cenę oferowaną do tej pory. Rozpocznij mixowanie w Nowym Roku, stając się kolejnym ekscytującym użytkownikiem Arousor, a obiecujemy Ci wiele radosnych chwil, kiedy odkryjesz kremowy dźwięk i łatwość użycia naszej dobrze ocenionej, ewolucyjnej wtyczki kompresora. Podobnie jak większość naszych klientów uważamy, że zauważysz natychmiastową poprawę zarówno dźwięku, jak i przepływu pracy.

Przeczytaj poniżej wiele naszych zadowolonych opinii klientów lub po prostu przeszukaj sieć "Arousor", a szybko zorientujesz się, w jaki sposób Arousor może wywoływać uśmiechy. To świetny czas na zakup.Podczas gdy omawiamy naszą wtyczkę kompresora, wydanie Arousor Rev 2 dla Windows zaplanowano na styczeń ! Testy beta kończą się i czekamy na zadowolenie wielu użytkowników Windows. Aktualizacja wdroży także AAX-DSP i ostatecznie pozwoli mikserom na żywo wykorzystującym systemy Avid Venue cieszyć się cudami klasycznego kompresora kolanowego.
Perspektywa naszego oprogramowania dołączającego do naszego sprzętu na głównych trasach sprawia, że jesteśmy co najmniej dumni. Ludzie z S6L FOH szykujcie się!


Ponadto, nie zapomnij, że możesz teraz "wypożyczyć" Arousor za pośrednictwem naszej subskrypcji za 4,99 USD miesięcznie. To łatwiejsze dla każdego budżetu . I możesz go wypożyczyć tylko wtedy, gdy go potrzebujesz.

Arousor znajdziesz tutaj http://www.empiricallabs.com/arousor.html

Znowu sezon świąteczny i niezależnie od twoich przekonań i tradycji, Empirical Labs życzy wszystkim radosnego i zdrowego sezonu!Designed By Blokotek