Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 21 listopada 2017

Qosmo Modular na Soundmit 2017


Qosmo Modular to niewielka firma produkująca wysokiej jakości moduły syntezatorów z siedzibą w Rzymie (Włochy). Pomysł stworzenia syntezatorów pojawił się po raz pierwszy wiele lat temu
dzięki początkowej współpracy inżyniera z kilkoma muzykami sceny elektronicznej w Rzymie. Od początkowych pomysłów zaczynają wychodzić pewne wymagania od muzyków,
zawarte w gamie modułów oferowanych przez Qosmo.

Kluczowe pojęcia są bardzo proste: mieć solidne i trwałe moduły z funkcjami, które są inspirowane klasycznym syntezatorem modułowym, ale z dźwiękiem, który jest gruby i pełny.
Dodatkowo wszystko jest tak proste, jak to tylko możliwe, ale bez poświęcania funkcjonalności.

Każdy wzór jest oryginalny, bez klonowania. Klasyczny, ale przerobiony na nowo.
Wybór elementów THT może wydawać się w dzisiejszych czasach staromodny, ale pozwala to uzyskać maksymalną niezawodność w zakresie naprężeń termicznych i mechanicznych.
Ponadto możemy kontrolować cały proces produkcyjny, od projektu po montaż.

Moduły są dostępne w formacie eurorack z pięknym aluminiowym panelem ze srebrnym wykończeniem. Wszystkie komponenty są wysokiej jakości i wybrane z najlepszych marek na rynku.

PRZYSZŁOŚĆ

Rodzina rozszerzy się o kolejne moduły analogowe, obejmujące cały podstawowy moduł modularnego syntezatora, a następnie wprowadzimy moduły cyfrowe o bardziej egzotycznych funkcjach.

http://www.qosmomodular.com/
Designed By Blokotek