Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 21 listopada 2017

Eventide-MangledVerb


Eventide udostępnia spopularyzowany efekt MangledVerbTM Eclipse jako nową wtyczkę z serii H9 Signature


"MangledVerb to jeden z najciekawszych pogłosów, jakie słyszałem; to jak prowadzenie płyty EMT lub zewnętrznego pogłosu przez klasyczny wzmacniacz lampowy lub zniekształcenie analogowe, ale z nieskończoną kontrolą nad wszystkimi parametrami obu - i wszystko w jednym pluginie! "
- Lawson White, multiinstrumentalista / kompozytor / producent (Ben Folds, Shakira), 2017

Pionier technologii nagrywania Firma Eventide z dumą ogłasza, że ​​od 14 listopada dostępna będzie najnowsza wersja wzmacniacza pogłosowego MangledVerb najnowszej generacji w serii H9 Signature

MangledVerb łączy pogłos i zniekształcenia, zapewniając moc tworzenia unikalnych przestrzeni pełnych piękna lub przemoczonych w chaosie, z pełną kontrolą nad wszystkimi elementami. Eventide przejął MangledVerb dla każdego, kto pracuje "w pudełku" podążając śladami pierwszej wtyczki H9 Signature Series, UltraTap, czerpiąc z najbardziej popularnych i potężnych algorytmów z nagradzanego procesora efektów H9 Harmonizer® Effects . Podobnie, MangledVerb robi efekt  po raz pierwszy spopularyzowany w swoim montowanym w stelażu Eclipse Harmonizer® Effects Processor dostępnym jako nowa wtyczka.

Zaprojektowany do manipulacji w czasie rzeczywistym, funkcje MangledVerb , innowacyjna kontrola, która pozwala każdemu zaprogramować dwa ustawienia dla dowolnej kombinacji elementów sterujących do przejścia między nimi. Programowalna funkcja HOTSWITCH pomaga jeszcze bardziej zwiększyć kreatywność, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe przejście do alternatywnego ustawienia za naciśnięciem jednego przycisku. Inne elementy sterujące to PRE DELAY, reverb DECAY time i  SIZE, OVERDRIVE i equalizer przed zniekształceniem (post-reverb), a także zastrzeżony parametr WOBBLE. Ta kombinacja formantów ma na celu uczynienie MangledVerb jak najbliżej doświadczenia z modyfikowaniem prawdziwego sprzętu.

"Zachęcam wszystkich do obejrzenia darmowej wersji demo MangledVerb", mówi specjalista ds. Produktów Eventide Alan Chaput. "Szczerze mówiąc, wyzwaniem jest znaleźć słowa, które opisują jego możliwości brzmieniowe. Najlepsze, co mogę zrobić, to powiedzieć, że tworzy dźwięki, które rozciągają się od lekkiego tarcia łuku, wijącego strunę wiolonczeli, po chaos bestii w klatce.


Na szczęście MangledVerb zawiera ponad 180 presetów od uznanych artystów, w tym Christiana Cassana, Richarda Devine'a i Vernona Reida - na tyle, by zaostrzyć apetyt, zanim zagłębisz się w ten niezwykły efekt.
 

MangledVerb jest dostępny - jako wtyczka AAX / AU / VST dla systemu Mac OS X 10.7+ i Windows 7+ - po wprowadzającej cenie 49,00 USD do 30 listopada 2017 r. (Po tym,  wzrośnie do MSRP o 79,00 USD) od dealerów Eventide
https://www.eventideaudio.com 

(dostępna jest w pełni funkcjonalna 30-dniowa wersja demonstracyjna, MangledVerb jest również dostępny jako część pakietu subskrypcji Eventide Ensemble tutaj: https://www.eventideaudio.com/pl )

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, odwiedź poświęconą stronę MangledVerb tutaj: https://www.eventideaudio.com/mangledverb
Designed By Blokotek