Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 10 października 2017

Elektron Octatrack MKII-Już Dostępny

Szwedzka firma muzyczna Elektron ogłosiła dziś, że sampler Octatrack MKII jest już dostępny  . Oktatrack II był z niecierpliwością oczekiwany. Oto co nowego ma ta maszyna.

Octatrack MKII to 8 trakowy sampler i sekwencer , przeznaczony zarówno dla wykonawców na żywo, jak i producentów studyjnych. Dzięki przemyślanej kombinacji ścieżek wewnętrznych, ścieżek MIDI, wejść i wyjść,Octatrack MKII jest idealnym elementem każdego setupu. Silnik sampli, który w czasie rzeczywistym charakteryzuje się rozciąganiem i przeskokiem w czasie rzeczywistym, umożliwia natychmiastowe przekształcenie i zmianę kształtu próbek.
Nowe wysokiej jakości podświetlane przyciski, połączone z enkoderami hi-res i profesjonalnym bezkontaktowym crossfaderem zapewniają niezawodność działania w najbardziej wymagających środowiskach. Bardzo wyraźny ekran OLED i zwiększona liczba dedykowanych przycisków, każda o wyraźnym przeznaczeniu, przyczyniają się do lepszego wykorzystania użytkowników systemu MKII.Cena Octatrack MKII za 1399 USD / 1449 EUR.

https://www.elektron.se/products/octatrack-mkii/
Designed By Blokotek