Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 18 października 2017

Brainworx wzmacnia klasyczny dźwięk Bx console N za pomocą nowej technologi TMT


Jak uczynić jedną z moich ulubionych i najczęściej używanych wtyczek absolutnie doskonałą?  Teraz, bx_console N szybko stał się jednym z moich najczęściej używanych narzędzi do oddychania analogowym życiem w miksie dzięki temu, że jest w stanie zawierać odpowiednią ilości zakłóceń harmonicznych.

- Craig Bauer, nagrodzony przez GRAMMY® inżynier mixu (Kanye West, Lupe Fiasco, Common), 2017

 Firma Brainworx z przyjemnością informuje o dostępności bx_console N, wzmocnieniu bx_console - jego dokładnym i wysoce skutecznym kanale. Przy użyciu opatentowanej technologii TMT (Tolerance Modeling Technology), która zapewnia 72 unikalne kanały odtwarzające analogowe charakterystyki oryginalnej konsoli - z nowymi funkcjami , CONSOLE N jest dostępna od 4 października.

Bx_console G i bx_console E,  to dwie najnowsze wtyczki firmy Brainworx, BX N gorąco oczekiwana aktualizacja ulepszonej, opartej na TMT bx_console, bx_console N teraz nadchodzi i depcze gorąco po piętach bx_console G i bx_console E. Wyposażony w nowe funkcje, bx_console N przyjmuje koncepcję o kilka etapów, wyposażoną w nowe pokrętło THD (Total Harmonic Distortion), która zwiększa nasycenie sygnału, symulując poziomy przyjemnych zniekształceń możliwych do znalezienia przy przeciążeniu rzeczywistej konsoli analogowej,  i definicji dźwięków. Jeszcze lepiej, funkcja RANDOM CHANNEL losowo przypisuje kanał TMT do jednego  lub wszystkich  bx_console N w sesji, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo wprowadzić analogowe nieliniowości z kanału do ich mixów - podobnie jak podczas pracy z analogowym mikserem w rzeczywistym świecie !

Ale opierając się na szlachetnych podstawach stworzonych przez bx_console jest tylko część ostatniego i największego przełomu Brainworxa; zachowując ten sam znakomity zestaw funkcji, co oryginalna wtyczka plus punkty na jej korzyść, tworząc jeszcze dłuższą listę, zaczynając od dokładnego uchwycenia tego charakterystycznego brzmienia osobistego, wieloplatformowego konwertera Neve® VXSTM firmy Dirk Ulrich,  założyciela firmy Brainworx. Kreatywnie TMT firmy Brainworx oczekuje patentu ,uwzględnia rzeczywistą odmianę między elementami sprzętowymi w chanel stripie . Takie odmiany, połączone przez konsolę mikserską, są kluczowym składnikiem ciepła, głębokości i szerokości związanej z analogową konsolą. Dostajesz to: TMT mierzy kanał "złotej jednostki" ze sprzętu - w tym przypadku jest to rzadka 72-kanałowa konsola analogowa Neve® VXSTM, używająca wartości składowych wewnątrz nich i określonych tolerancji, aby utworzyć algorytm, który symuluje tę samą zmianę i znalazł się w zupełnie nowej konsoli wybiegającej z fabryki.Ponadto w produkcie bx_console N, TMT generuje 72 unikalne kanały odtwarzające analogowe właściwości oryginalnej konsoli. W połączeniu z bardzo niskim obciążeniem procesora (Central Processing Unit), pozwala to użytkownikom na stworzenie wirtualnej konsoli 72-kanałowej w swoim DAW (Digital Audio Workstation). Sekcja TMT pozwala również na wybór pomiędzy trybami ANALOG i DIGITAL w instancjach stereo - tryb ANALOG wykorzystuje dwa, stopniowe kanały na L / R, które zapewniają szersze i cieplejsze, przyjemne, niedoskonałe obrazy stereofoniczne, podczas gdy DIGITAL klonuje kanał na L / R , nadając "stereofonicznie doskonale" stereofoniczny obraz (chociaż charakterystyka kanału TMT wciąż ma inne zastosowanie).

Dodatkowe funkcje jak notatki we wtyczce to: naciśnięcie klawisza L / C (limiter / kompresor) z regulowanym czasem REL2 (drugie uwalnianie), aby zapobiec pompowaniom, bocznym filtrom górnoprzepustowym i pokrętłem MIX; GATE / EXP (ekspandera) z zewnętrznym połączeniem bocznym;  filtry EQ, które można umieścić przed, za lub wewnątrz dynamiki sidechain; monitorowanie połowy / z boku; i wirtualne szumy, które symulują szum w oryginalnym sprzęcie (oczywiście można je wyłączyć).

Kto mógłby być lepszy do stworzenia bx_console N,  niż założyciel firmy Brainworx i dyrektor generalny Dirk Ulrich? "Gdy modelowaliśmy konsolę, odkryliśmy, że w schematach znajduje się około 150 elementów, w których części mają tolerancje i byliśmy w stanie uchwycić te tolerancje w realistyczny sposób, dzięki czemu można uzyskać 72 różne kanały we wtyczce"  "Istnieją już emulacje niektórych kanałów, ale nigdy nie zdobyli najważniejszej rzeczy, to znaczy, kiedy zmiksujesz się na prawdziwej konsoli, każdy kanał brzmi trochę inaczej. To bardzo ważne, gdy wymieszasz kanały stereo, ponieważ lewe i prawe odgrywanie dwóch kanałów nigdy nie jest takie samo, co daje pozytywne efekty. Uważam, że to, co ludzie mają na myśli, mówią: "analogowy miks brzmi głośniej i szerzej." To dokładnie to, co zrobiliśmy w tej wtyczce ".

bx_console N jest dostępny do zakupu - jako wtyczka AAX Native i DSP-, AU-, VST2- i VST3 dla systemu Mac OS X (od 10.8 do 10.12), Windows (od 7 do 10) i Pro Tools 10.3.10 ( lub wyższy) - wyłącznie z programu Plugin Alliance za wstępną cenę promocyjną w wysokości 179,00 USD do 31 października 2017 r., a następnie do 299,00 USD. (Właściciele oryginalnej bx_console mogą uaktualnić do bx_console N za $ 29.00 USD, podczas gdy właściciele bx_console, którzy zakupili bx_console E lub bx_console G w sierpniu lub wrześniu 2017 r., Mogą bezpłatnie aktualizować bezpłatnie bx_console N.)

Designed By Blokotek