Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 20 września 2017

Sinevibes- Reshuffle Plugin do manipulacji Swingu


Reshuffle innowacyjny nowy  plug-in firmy Sinevibes ma wpływ na zmianę sposobu myślenia o manipulowaniu czasem i feelingiem części audio w czasie rzeczywistym.

Reshuffle z Sinevibes to nowy moduł Audio Unit dla komputerów Macintosh, który wykorzystuje pewne inteligentne algorytmy, aby zmienić czas i feeling części audio w czasie rzeczywistym, bez konieczności ich renderowania w pierwszej kolejności. To intrygująca koncepcja, ponieważ wydawało się, że dźwięk jest ciągle ukształtowany jako MIDI pod względem czasu, ale bez tradycyjnego przetwarzania, które zwykle musi być stosowane w pierwszej kolejności.


Oto co mówią o tym programiści.

"Reshuffler z Sinevibes to efektowy plugin służący do manipulacji swingu w czasie rzeczywistym, a jego zródłem jest precyzyjny silnik synchronizacji czasu, który dzieli dźwięk przychodzący na trzy warstwy, a niektóre naprawdę sprytnie przetwarza i  jest następnie wykorzystywane do rozciągania nieparzystych kroków, zmieniając rytmiczne wrażenie swingowania - całkowicie w czasie rzeczywistym. Reshuffler ma zerową latencję wyjściową i może płynnie wyregulować swing bez żadnych kliknięć, dzięki czemu jest niezwykle przydatnym narzędziem do obróbki dźwięku zarówno w studio, jak i na żywo.

Zmiana przetworzonego dzwięku ma interfejs graficzny z wyświetlaniem w czasie rzeczywistym sygnałów wejściowych i wyjściowych, co zapewnia dokładny obraz działania. Dzięki sprytnemu zastosowaniu kodowania kolorów i subtelnych animacji, zmiana powtórzenia jest tak skuteczna, jak to jest zabawne i przyjemne w obsłudze - coś, co znajdziesz w każdej wtyczce Sinevibes ".


Silnik dźwięku

Dostosowanie współczynnika swingu w czasie rzeczywistym w wejściu audio .
Zerowe opóźnienia, zero spektralnych artefaktów.
Zaawansowana synchronizacja hosta z obsługą automatyzacji sygnatur tempa i czasu.

Interface
Grafika w czasie rzeczywistym dla sygnałów wejściowych i wyjściowych.
Kontrolowane kodem kolorystycznie plastry z lekkimi animowanymi przejściami.
W pełni renderowane przyspieszenie sprzętowe z obsługą rozdzielczości ekranu Retina.

Kompatybilność

Działa z dowolną aplikacją, która obsługuje wtyczki efektu Audio Unit.
Obsługuje system OS X 10.6 lub nowszy z 32 lub 64-bitowymi komputerami Intel.
Cena: 29 USD

Oficialna strona: http://www.sinevibes.com/reshuffle/
Designed By Blokotek