Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 20 września 2017

Schmidt Eightvoice -Analogowy Syntezator za 19,900 Euro


Jest dostępna nowa seria 25 8-głosowych syntezatorów analogowych Schmidt dostępnych od dziś. Patrząc na cenę po 20 tys. Euro, nie będą dla każdego ... ale na pewno wyglądają ładnie.

Analogow Syntezator Schmidt Eightvoice jest kosztowny. Nie ma co do tego wątpliwości. Chociaż może to być nieodpowiednie dla każdego budżetu to jest imponujący. 

Ten syntezator Schmidta NIE jest najdroższym syntezatorem na świecie 

 Schmidt Eightvoice Analog Synthesizer był bez wątpienia okazją do pokazania, gdy na Muskmesse 2011 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech zadebiutowała pierwsza jednostka prototypowa sprzętu i oprogramowania Stefana Schmidta. Następnie wspierany przez e: m: c (komponenty muzyki elektronicznej) - niemiecki dystrybutor kilku najważniejszych elektronicznych instrumentów muzycznych (w tym Mellotron, Moog i Vintage Vibe), "jednorazowa" marka sen firmy Stefan Schmidt sprawiła, że ​​został wydany jako dźwięk marzący się projektantowi - choćby odważnie zbudowany jako ograniczona 25-jednostkowa partia tego, co było chyba najdroższym, analogowym 8-głosowym syntezatorem polifonicznym, którego świat jeszcze nie widział i  nie słyszał! Jednak pobieżne spojrzenie na złożoną strukturę czterech oscylatorów wyraźnie przekonało nawet najbardziej wyszukanych ekscentryków, że syntezator Schmidt Eightvoice Analog Synthesizer był w stanie stworzyć złożone timry, które wykraczają poza możliwości konwencjonalnych syntezatorów analogowych, więc pierwsza partia Schmidta-Synthesizer (powoli ) wyprzedana ... od początku i do końca, ostatecznie druga 25-jednostkowa partia została uznana za ostatnią.


Kto więc umieścił tę trzecią partię 25 (nieplanowanych) jednostek w jej prawdziwą perspektywę,był to  Schmidt-Synthesizer Product Manager Axel Fischer: "W zeszłym roku założyliśmy, że druga partia będzie również ostatnia. Syntezator Elektroniczny firmy Schmidt Eightvoice Analog Synthesizer to głównie gama "starych szkół", z technologią montażu otworów, a ceny od tych elementów stale rosną od lat. Jednak od drugiej partii 25 jednostek - ostatecznie zamówiliśmy dodatkowe składniki, więc rzeczywiście 27 - wyprzedano w ciągu 14 miesięcy, ceny tych elementów są do zaakceptowania. Tak więc, ponieważ syndykat Schmidt Eightvoice Synthesizer wciąż cieszy się poważnym wsparciem, z przyjemnością informujemy, że dodatkowe jednostki tego wspaniałego instrumentu będą dostępne w 2018 roku. W tej chwili nadal kończymy realizację zamówień na drugą partię, ale zamówienia na trzecia partia może być umieszczona na razie wstępnie  "Nie musisz koniecznie zamówić jednego (lub więcej) w kolorze czarnym. Tym razem syntezator Schmidt Eightvoice Analog Synthesizer jest czarny, ale dostępny także w kolorze białym, który wygląda oszałamiająco - brzmi też oszałamiająco, przy czym ten sam poważnie określony zestaw funkcji jest oryginalny. Oscylator 4 jest jednak warty podkreślenia; dzięki łańcuchowi pięciu ring modulatorów zasilanych sześcioma falami pulse-wave, każdy o różnej szerokości impulsu, może tworzyć zimniejsze dźwięki - mimo że są w pełni analogowe! Te naprawdę unikalne funkcje są niedostępne w dowolnym alternatywnym syntezatorze analogowym, nie mówiąc już o dowolnej alternatywnej polysyncie analogowej! Jeszcze lepiej,  każdy parametr jest dostępny bezpośrednio za pośrednictwem dedykowanych elementów sterujących na poważnie obszernym panelu przednim z regulowanym kątem i kolorowymi diodami LED (diody elektroluminescencyjne).Z tyłu w czerni i bieli syntezator Schmidt Eightvoice Analog Synthesizer brzmi jak suma jego drogich części. Ułóż to w ten sposób: jest to historia syntezatora w tworzeniu. Zrobienie jednego z nich to wysoka poprzeczka. Wykonanie 25 więcej to manna z syntezą subtrakcyjną z nieba!

Ośmio-głosowy polifoniczny, prawdziwy syntezator analogowy z cyfrową kontrolą i zaprogramowanymi pamięciami
dyskretne układy generowania dźwięku (brak zintegrowanych oscylatorów / filtrów na jednym chipie)
Chcesz, żeby Schmidt brzmiał jak cała orkiestra? Udaj się do ośmiopunktowej części Schmidta. Wystarczy wybrać pożądany dźwięk wstępny, alokację głosową, mapowanie klawiatury, kanału MIDI, przypisanie kontrolera, strojenie, skalowanie, przesuwanie i wyjście dla każdej części wielomodowej z łatwym odczytywalnym ekranem LCD. Ciesz się dźwiękami tak złożonymi i dynamicznymi, jak nigdy byś się tego nie spodziewał z jednego instrumentu.
oddzielne wyjścia audio dla każdego głosu, plus sumy wyjść i wyjście słuchawek
1028 pojedynczych ustawień dźwięku(presety)
256 ustawień wielokanałowych
61 klawiszy, pół-ważonych, z pitch i funkcją aftertouch
zaawansowane zdolności glide / portamento
kilka modyfikatorów w czasie rzeczywistym w pełni programowalne na każdy preset (modwheel, kontroler stick, klawiatura-aftertouch, cztery przełączniki nożne, cztery pedały ekspresji)
pełna implementacja MIDI, MIDI poprzez port USB i gniazda DIN
wszystkie funkcje programowania dźwięku z dedykowanymi panelami sterowniczymi i przełącznikami
dokładne informacje o nazwach parametrów i wartościach bieżących poprzez duży wyświetlacz LCD
wielokolorowe diody LED
panel sterowania z regulowanym kątem
wewnętrzne zasilanie uniwersalne
wliczona w cenę.

http://www.schmidt-synthesizer.com
Designed By Blokotek