Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 22 września 2017

Miksowanie utworu EDM z pluginami Antelope Audio


Alex Solano powraca z nową serią! Tym razem miksuje utwór EDM używając wtyczek Antelope Audio .Alex Solano jest niezależnym producentem, inżynierem dźwięku i trenerem produktów online. Przez ostatnie kilka lat pracował w wielu dużych firmach audio. Alex udowodnił, że jest skutecznym nauczycielem internetowym. Jego proste i wszechstronne filmy pomogły mu zdobyć ogromne media społecznościowe. Antelope Audio cieszy się, że ma go na pokładzie w tej serii instruktażowych filmów.

1.
Konfiguracja Pro-Tools do miksowania EDM z Antelope Audio FX
W pierwszym tutorialu wideo naszego nowego miksera Alex Solano pokaże Ci jak szybko skonfigurować interfejs Antelope Audio do współpracy z Pro-Tools. Routing, konfigurowanie wejść i wyjść w DAW-to wszystko w tym filmie.

2.
Miksowanie bębnów EDM Kick z Antelope Audio AFX
Jeśli twój Pro-Tools jest już skonfigurowany i uruchomiony nadszedł czas, aby dostać się do prawdziwego biznesu. Uzyskanie brzmienia bębna jest zadaniem nawet dla najbardziej doświadczonych profesjonalistów. Nasz gospodarz Alex czyni to łatwo, pokazuje tu jak się to robi, miksując za pomocą  klasycznych modeli EQ i Compressor FX Antelope Audio.

3.
Miksowanie Clap  EDM z  FPGA FX Antelope Audio.
Podobnie jak uzyskanie grubego werbla, paskudne i zgrabne klapsy mogą być dość mocnym obciążeniem nawet dla najbardziej wyszkolonego producenta i inżyniera dźwięku. Nie, jeśli używasz Antelope Audio vintage NEU-W492 w kombinacji z TUBE176 i VEQ-HA32C.
Miksowanie z autentycznym EQ i kompresją daje przekonujące dźwięki klapów, które świetnie przebija się przez miks.


http://en.antelopeaudio.com
Designed By Blokotek