Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

sobota, 10 września 2016

Roland TB-03 pełne info i cena


TB-03 zawiera kilka ulepszeń w stosunku do oryginalnej TB-303. Po pierwsze, czterocyfrowy wyświetlacz LED sprawia łatwiejsze i bardziej szczegółowe programowanie, ponieważ masz wizualne przedstawienie wszystkich wartości. Dodatkowo są różne efekty overdrive, delay i pogłos, który radykalnie zmienia nastrój i ton TB-03. Programowanie paternów jest także łatwiejsza dzięki nowo dodanym funkcją, które obejmują etap zapisu, odtwarzanie losowe i precyzyjną kontrolę tempa. Dzięki portom USB Midi, TB-03 można podłączyć i sterować za pomocą komputera.

Programowanie paternów jest teraz łatwiejsze przez diody LED, która wskazuje aktualny etap w sekwencji, pokazuje dokładne wartości tempa BPM, np. 134,5 BPM. Wewnętrzny sekwencer może być wyzwalany zewnętrznie poprzez wejście wyzwalania, a można nawet przełączać się między trybami zapisu i odtwarzania bez przerywania odtwarzania paternu, otwierając nowe możliwości występów na żywo

TB-03 zawiera porty MIDI IN / OUT i USB, dzięki czemu informacje kontrolne mają być wymieniane z innymi instrumentami i urządzeniami. To zamienia TB-03 do wszechstronnego kontrolera, zwłaszcza, jak można wykorzystać wyjście / Gate CV do sterowania zewnętrznych urządzeń analogowych i syntezatorów modularnych. Po podłączeniu do komputera PC lub Mac, zarówno audio i MIDI, dane mogą być przesyłane za pośrednictwem portu USB.

Przez port USB, TB-03 funkcjonuje jako interfejs wysokiej jakości 24-bit / 96 kHz dźwięku, zapewniając prosty i niezawodny sposób na nagrywanie bezpośrednio do aplikacji DAW. Możesz zachować bezpiecznie swoje ulubione ustawienia i wzory sekwencera dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych danych USB.

Cena: 350 $ USD

Designed By Blokotek