Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

sobota, 10 września 2016

Automat perkusyjny Roland TR-09 szczegółowe informacje oraz cena.
Dzięki TR-REC mamy klasyczny sposób programowania taki jak w TR-909, z możliwością wyboru kroku lub wyboru trybu zapisu. Można nawet zmienić tryby natomiast patern kontynuuje grę, co nie jest możliwe na oryginale. TR-09 sekwencer ma 16 kroków, a każdy z nich ma 16 podetapów, dzięki czemu można dostosować swoje występy. I podobnie jak w oryginalnym TR-909, parametr Losowo / Flam można wybrać za pomocą przycisków, ale jeśli potrzebujesz większej kontroli, wystarczy korzystać z wyświetlacza i enkodera obrotowego, aby doskonalić swoje paterny.

TR-09 jest przeznaczony do łatwego łączenia z innymi urządzeniami. Głównym wyjście m stereo mini-jack można także rekonfiguracji wysłać wybrany instrument do prawego kanału, z wyjściem innych instrumentów na lewo. Mamy łatwy dostęp do kontrolowania narzędzi poprzez standardowe porty MIDI lub USB, a nawet przesłać dźwięk z czterech pojedynczych części bębna przez port USB.


Przez port USB, TR-09 działa także jako interfejs wysokiej jakości 24-bit / 96 kHz audio, zapewniając prosty i niezawodny sposób na nagrywanie bezpośrednio do aplikacji DAW. Można nawet wysyłać poszczególne bębny do oddzielnych kanałów, dzięki czterem wyjściom TR-09 przez USB. Zapisywanie ulubionych ustawień i schematów sekwencera jest łatwa dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych danych USB.
Dla niecierpliwych TR-09 jest dostępny na:
https://www.roland.com/global/products/tr-09/
Cena: £ 369 GBP / $ 399 USD

Designed By Blokotek