Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 23 października 2018

Behringer obniża ceny sprzętu i wznawia partnerstwo z ThomannJeśli śledziłeś Facebook Behringera, na pewno zauważyłeś masę postów na temat obniżek cen różnych produktów. Pamiętaj, że nie są to tymczasowe promocje, ale stałe obniżki cen, które mogą się jeszcze obniżyć wraz z dalszym ulepszaniem procesu produkcji. Teraz firma ogłosiła, że ​​spadek cen nastąpi już w dniu 6 października, ale dopiero wtedy sam CEO Uli Behringer, wyjaśni sprawę.
Zgodnie z oświadczeniem Uliego obecnie oferowane są obniżki cen do 40%. To najwyraźniej potroiło zamówienia firmy, a wszyscy w Music Tribe pracują przez całą dobę, aby zwiększyć produkcję i zaspokoić popyt. Behringer, pamiętaj, niedawno przeprowadził się do nowego centrum produkcji i badań. 
Firma może więc skalować produkcję w stopniu, w jakim prawie nikt inny w branży technologii muzycznej nie może się z nimi równać.
Można się zastanawiać, jak daleko może się posunąć Behringer - czy stanie się pierwszym prawdziwym megacorpem muzyki, którego obecność jest nieunikniona i być może nie do pokonania? Technologia konsumencka ma swojego Samsunga, napoje bezalkoholowe mają swoją Coca-Colę, komputery firmowe mają swoją firmę Microsoft ... i w niedalekiej przyszłości, jeśli jeszcze nie teraz , muzyka ma Behringer.

W nawiązaniu do tego, potwierdził Behringer, wznowił współpracę z Thomannem, największym sprzedawcą sprzętu muzycznego i sprzętu w Europie. Nie jesteśmy pewni, co dokładnie działo się za kulisami, ale nie było absolutnie żadnych produktów Behringer, które można było znaleźć w sklepie przez jakiś czas. Tak już nie jest, więc ciesz się zniżkami!

Designed By Blokotek