Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 6 listopada 2017

Salvi Harps prezentuje nową harfę Delta na Soundmit 2017


Znany na całym świecie producent harfy Salvi Harps powitał w 2017 roku najnowszym osiągnięciem w dziedzinie pomysłowości, Delta, absolutna nowość, która została wyróżniona nagrodą Red Dot Award: Product Design 2017.

Delta, czyli od nowa wynaleziona harfa, jest najwyższą współczesną syntezą stuleci tradycyjnego rękodzieła i silnym impulsem do przyszłości, połączonym od teraz w jeden profesjonalny instrument dźwiękowy, który jest zarówno poręczny, jak i wyposażony w solidne ciało, a także przodującą technologie audio.
Deltę można nosić wszędzie: dzięki niewielkim rozmiarom można ją odtwarzać za pomocą paska na ramię, bez spoczywania na podłodze, lub umieszczać w różnych miejscach. Struny delty biegną przez most, oferując techniki gry takie jak pitch bending. System odbioru mostu zapewnia czysty dźwięk w całym spektrum częstotliwości, od wyraźnych tonów wysokich po czyste tony niskie, oferując maksymalną wszechstronność w celu uzyskania indywidualnego brzmienia.

Kompatybilny ze wszystkimi procesorami efektów, urządzeniami nagrywającymi i systemami nagłośnieniowymi, Delta zapewnia dynamikę występów na żywo i jest idealny do użytku w domu i studio - podczas gdy innowacyjne użycie podstawy, stojaka lub paska pozwala na grę w Delcie w tradycyjnej pozycji siedzenia lub ruchomym, dzięki czemu jest wszechstronny na próby, zajęcia, studia .

Delta to nowoczesna interpretacja klasycznej harfy: bezprecedensowy produkt łączący design, lekkość i innowacyjność w najnowocześniejszy instrument, który ma na celu pobudzenie nie tylko rynku harfy, ale także każdego, kto poszukuje nowego sposobu wyrażania się poprzez muzykę.

http://www.delta-harp.com/Designed By Blokotek