Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 6 listopada 2017

Fingersonic EXP-1-Światowa premiera na Soundmit 2017Na Soundmit 2017 EXP-1 od Fingersonic miało swoją światową premiere.
Z dumą przedstawiamy "Fingersonic EXP-1", nową stację roboczą, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz, perkusję, klasyczną linię basową, syntezator polifoniczny i efekty.

13 instrumentów w sumie kontrolowanych przez potężny sekwencer krokowy i 3 niezależne arpeggiatory. Wiele funkcji do odkrycia! Podobnie jak track EXS, która pozwala w łatwy sposób kontrolować zewnętrzny syntezator / sampler, zintegrowany mikser z funkcją wyciszania ścieżki po ścieżce dla wydajności na żywo lub tempa Tap i jeszcze więcej.

Cała twoja praca, łącznie z patchami i paternami, może być zapisana w pamięci wewnętrznej. Wiele wysiłku poświęcono algorytmom i modelom matematycznym z kilkoma innowacjami, aby zaoferować niesamowite wirtualne brzmienie analogowe. Dedykowana linia basowa, która może stać się bardzo kwaśna ze zintegrowanym zniekształceniem. Potężny silnik syntezatora z 6 oscylatorami (2 przebiegi, kwadrat i piła), detune, VCF, 2 ADSR, 2 LFO. Dostępna jest profesjonalna implementacja MIDI do sterowania wszystkimi wewnętrznymi parametrami i głosami.

Port USB jest dostępny do podłączenia EXP-1 do komputera lub tabletu / smartfona z systemem Android. Produkt jest w pełni rozszerzalny dzięki 2 portom Xpansion. 2 moduły są już dostępne, pierwsze dodaje 3 kolejne kontrolki, a drugie daje sprzętowy interfejs midi.

Kupując złotą wersję, otrzymasz już zamontowane 2 moduły. EXP-1 jest produkowany we Włoszech i został zaprezentowany w Soundmit w Turynie, który odbył się między 3 a 5 września września 2017.

http://www.fingersonic.com
https://www.facebook.com/Fingersonicofficial
https://www.instagram.com/fingersonic


Designed By Blokotek