Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 4 kwietnia 2019

Noise Engineering otwiera zamówienia wstępne na 3 nowe moduły


Sinc Bucina, Terci Ruina i Cursus Iteritas Percido zostają wydane 18 kwietnia. Widzieliśmy to już w styczniu na wystawie NAMM, ale teraz są one rzeczywistością i mamy dużo lepszy pomysł na to, co robią. Cursus Iteritas Percido ma nawet panel przedni i czarny!

Sinc Bucina

To brama niskiego przejścia. Sinc Bucina jest w 100% analogowa, ale nie wykorzystuje vactrolów do uzyskania efektu LPG, to wszystko ma związek z pomysłowymi kopertami i dynamiką. Ma zależny od prędkości wyzwalacz dla pewnej dynamiki ekspresji. Na wejściu bramy zabito kontrolki Attack and Release. A potem jest sekcja filtra. Wybierz tryb 12db, 6db lub VCA.

Terci Ruina

To moduł zniekształceń. Posiada trzy precyzyjnie dostrojone analogowe układy zniekształceń działające szeregowo. Pierwszą z nich jest dwustopniowa topologia sprzężenia zwrotnego z diodą asymetryczną, wykorzystująca tranzystor bipolarny o wysokiej beta. Druga to asymetryczna maszynka z diodą nadawczą wykorzystująca wzmacniacze operacyjne do wzmocnienia. Ostatnia sekcja to fuzz dwubiegunowy o wysokim zysku.
Mówią, że to niesamowite, śmieszne i nieokiełznane.

Cursus Iteritas Percido

To wavetable głos oscylatora, który ma szaloną masę kopert wbudowanych w falowanie i kształtowanie. Ma mnóstwo gałek, w tym Master Blaster, który działa jak makro na wszystkie koperty, chodzi o wyzwalanie i perkusję oraz pętle i niebezpieczne odgłosy.

Sinc Bucina to 155 $, Terci Ruina 133 $, a CIP 595 $. 

Więcej informacji tutaj:

https://www.noiseengineering.us
Designed By Blokotek