Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 7 lutego 2019

Ableton ogłosił aktualizacje Live 10.1 z dodatkami jak wavetables użytkownika, zaawansowanej automatyzacji i wielu innych! (Darmowa aktualizacja)


Wspaniała wiadomość od Abletona. Berlińska firma muzyczna ogłosiła nadchodzącą aktualizację Live 10.1 z nowymi wavetables użytkownika, i masą nowych urządzeń i innych dodatków.  Wavetable Synthesizer, zostało w końcu ulepszone. Dzięki możliwości ładowania własnych próbek lub przekształcania próbek, najnowszy instrument Live staje się prawdziwym syntezatorem Wavetable!

Kolejną atrakcją są duże ulepszenia po stronie automatyzacji, które przynoszą nowe kształty automatyzacji oraz możliwość ich rozciągania i pochylania. Również obsługa VST3 jest miłym dodatkiem! Poza tym istnieje wiele innych nowych funkcji i ulepszeń, które czynią program Live 10.1 przyjemną aktualizacją dla obecnych użytkowników!

User Wavetables: Muzycy mogą teraz rozszerzyć możliwości sekcji oscylatora Wavetable poprzez importowanie własnych wavetables lub dowolnej próbki do urządzenia.
Channel EQ: elastyczny i prosty korektor z krzywymi i zakresami wzmocnienia odpowiednimi dla różnych materiałów audio. Kształt filtrów dostosowuje się w zależności od tego, w jaki sposób ustawia się sterowanie, aby zawsze zapewniać efekty muzyczne.
Delay: Łączy Opóźnienie proste i Opóźnienie Ping Ponga i dodaje ulepszenia funkcji. Z panelu przedniego można uzyskać dostęp do funkcji ping-ponga, a także elementów sterujących Jump, Fade-In i Pitch z tych urządzeń.
Nowe funkcje automatyzacji: Muzycy otrzymują paletę kształtów automatyzacji do wyboru, możliwość rozciągania i pochylania automatyzacji oraz wprowadzania wartości za pomocą klawiatury numerycznej i łatwiejszego dostępu do modulacji klipu w widoku sesji. Funkcja "Teraz na żywo" wykrywa także zakrzywione ruchy wewnątrz automatyzacji i może łączyć wiele punktów przerwania w kształty C i S.
Ulepszenia związane z powiększaniem i przewijaniem: funkcja Live 10.1 umożliwia szybsze przełączanie między szczegółowymi widokami i edycją dużego obrazu dzięki uproszczonym skrótom klawiaturowym, przybliżaniu zbliżenia na zgodnych komputerach, skalowalnym oknie Przegląd aranżacji i wielu innym.
Monitoruj zamrożenie przy pomocy sidechains: Teraz możliwe jest zamarzanie ścieżek zawierających routing sidechain.
Obsługa VST3: Live 10.1 obsługuje teraz wtyczki VST3.
Eksportuj efekty powrotne : Muzycy mają teraz opcję eksportu pojedynczych ścieżek i grup z zastosowanymi efektami powrotu .

Live 10.1 będzie bezpłatne dla wszystkich istniejących użytkowników. Live 10.1 jest teraz w fazie testów beta i wkrótce będzie dostępny.

Ableton 10.1
Designed By Blokotek