Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 11 września 2018

Polyfusion Modular Synthesizer powraca po 40 latach
Na Knobcon 2018 Ron Folkman jeden z twórców klasycznego systemu modułowego Polyfusion Seria 2000 opowiada o Polyfusion Modular Synthesizer

Folkman i Alan Pearce stworzyli oryginalną Polyfusion w latach 70., starając się stworzyć następcę modularnego systemu Moog. Ich firma ewoluowała jednak poza syntezatorami, a teraz Polyfusion zajmuje się projektowaniem i produkcją niestandardowych systemów elektronicznych.

Folkman współpracuje teraz z partnerami Jimem Solomanem i Jammiem Loganem, aby ponownie wydać oryginalny system Polyfusion i stworzyć nową linię zaktualizowanych modułów, Polyfusion Series 3000. Pokazali oni "potwora" Polyfusion z 1979 roku Steve'a Porcaro Toto.

Partnerzy mają ambitne plany, w tym ponowne wdrażanie modułów i systemów z serii Polyfusion 2000; stworzenie nowego systemu modułowego Polyfusion Seria 3000; i stworzenie monosynthu Polyfusion. Istnieje jeszcze wiele szczegółów do opracowania - w tym własność znaku towarowego Polyfusion do użytku z syntezatorami - ale mają one zostać wprowadzone na rynek w 2019 roku.


Designed By Blokotek