Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 14 sierpnia 2018

Roland wydał Aktualizacje oprogramowania do SYSTEM-8 V.1.3 z nowym syntezatorem JX-3P


W dniu 808 czyli 8.08  Roland wydał bezpłatną aktualizację oprogramowania układowego dla SYSTEM-8, który zawiera nowy syntezator JX-3P opracowany przy użyciu najnowszej technologii ACB!

Szczęśliwy 808 Dzień dla wszystkich. Jak zwykle Roland zaktualizował swoje produkty. Ale tym razem nie pojawił się nowy produkt. Firma wydała dziś bezpłatną aktualizację oprogramowania układowego dla swojego flagowego wirtualnego analogowego syntezatora SYSTEM-8 opartego na ACB. Aktualizacja v.1.3 zawiera nową wtyczkę JX-3P, która jest teraz wstępnie załadowana na przycisk [PLUG-OUT 3]. Jest oparty na 6-głosowym syntezatorze vintage , wyprodukowanym przez Rolanda w 1983 roku: 2 DCO na głos, rezonansowe filtry dolnoprzepustowe i górnoprzepustowe, chorus, sekwencer z 128 krokami.

Oprócz tego nowe oprogramowanie układowe v.1.3 zawiera kilka poprawek błędów.

Mocny i głęboki, SYSTEM-8 dostarcza szeroką paletę brzmień inspirowanych ponad czterema dekadami legendarnych syntezatorów Rolanda. Jego następna generacja silnika analogowego (ACB) zasila ośmiogłosowy, trzy-oscylacyjnyego potwora z oszałamiającymi filtrami i efektami, bardzo wszechstronnymi LFO i ogromną gamą gałek i suwaków o wysokiej rozdzielczości, które kontrolują to wszystko. Obsługa trzech syntezatorów PLUG-OUT oznacza, że ​​SYSTEM-8 może obsługiwać odtwarzanie wielu klasycznych materiałów Roland, a JUPITER-8 i JUNO-106 PLUG-OUTS są nawet uwzględniane przy zakupie *. Dziel i wykorzystuj syntezatory dla niespotykanych dźwięków i sięgnij do zintegrowanego wokodera, arpeggiatora, CV / Gate out i zaawansowanego sekwencera krokowego polifonicznego, aby napędzić nieskończoną twórczą eksplorację.

Nowość w oprogramowaniu SYSTEM-8 Firmware V.1.3

JACK-3P PLUG-OUT jest wstępnie załadowany na przycisk [PLUG-OUT 3].
* Ładowanie wtyczki JX-3P wymaga przywrócenia ustawień fabrycznych po aktualizacji. Postępuj zgodnie z procedurą "Aktualizacja danych tonowych", aby wybrać element docelowy do przywrócenia ustawień fabrycznych ("ALL" lub "PLUG-OUT 3") i wykonać reset do ustawień fabrycznych.
* Jeśli na przycisku [PLUG-OUT 3] znajduje się inna wtyczka, wyjęcie wtyczki i ponowne wybieranie [PLUG-OUT 3] powoduje włożenie wtyczki JX-3P. Aby dowiedzieć się, jak wyjąć wtyczkę, przejdź do [Instrukcja obsługi] i zapoznaj się z "Instrukcja obsługi SYSTEM-8 - Wyjmowanie WYJŚCIOWEGO ZASILANIA (USUŃ WTYCZKĘ)."

Aktualizacja oprogramowania układowego 1.3 dla SYSTEM-8 jest już dostępna bezpłatnie dla obecnych użytkowników.


Roland

Sprzęt dostępny tutaj.

Buy Roland System 8Designed By Blokotek