Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 9 lipca 2018

Oprogramowanie ARTURIA już teraz zgodne z NKS -Native Kontrol StandardNiedawno wydane przez firmę Arturia nowe efekty oprogramowania otrzymały pierwszą ważną aktualizację, która umożliwia kompatybilność z NKS w każdym tytule w 3 przedwzmacniaczach, które faktycznie wykorzystasz, oraz 3 filtry, które faktycznie wykorzystasz. Ta aktualizacja umożliwia muzykom, producentom i wykonawcom, którzy używają kontrolerów MIDI kontrolerów Kontroling Maschine firmy Native Instruments do korzystania z inteligentnego mapowania i integracji funkcji.
3 Preampy, których naprawdę użyjesz, to trio software'owe niesamowitych relajmacji kultowego sprzętu studyjnego, które powstało dzięki wielokrotnie nagradzanej elektronice i technice modelowania komponentów TAE®. Nadanie nowej generacji muzykom dostępu do sekretów studia hitu historycznych studiów filmowych 1973-Pre, TridA-Pre i V76-Pre jest teraz w pełni kompatybilne z NKS.
Odrodzony legendarny sprzęt syntezatorowy w 3 filtrach, które faktycznie wykorzystasz, został również w pełni kompatybilny z Native Instruments i Kontrol Maschine. Ustawienia wstępne zostaną automatycznie załadowane do przeglądarki sprzętu, a ich parametry zostaną inteligentnie odwzorowane na elementy sterujące sterownika. Teraz użytkownicy mogą natychmiast skorzystać z możliwości kształtowania dźwięku w filtrach SEM, M12 i Mini-Filter bez konieczności żmudnego konfigurowania.
Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich posiadaczy 3 przedwzmacniaczy, , 3 filtry,  oraz jeden z 6 oddzielnych dołączonych tytułów: 1973-Pre, TridA-Pre, V76-Pre, filtr SEM, M12 -Filtr i mini-filtr.
Aktualizacja jest prosta.
 Klienci Arturii muszą jedynie otworzyć Centrum Oprogramowania Arturia - lub ASC - i nacisnąć przycisk "Aktualizuj" na tytule, który chcą zaktualizować.
Aby uzyskać więcej informacji na temat niesamowitych efektów oprogramowania Arturia, odwiedź ich oficjalną stronę internetową.

https://www.arturia.com/effectslanding

Designed By Blokotek