Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 14 czerwca 2018

Arturia ogłasza limitowaną serie CREATION dla Drumbrute I Microbrute


DrumBrute i MicroBrute stały się faworytami oferty sprzętowej Arturii, łącząc wszechstronny, mocny dźwięk analogowy, niesamowitą łączność, intuicyjną zabawę i funkcjonalne elementy sterujące w potężne, niedrogie pakiety kreatywne.
Teraz, po wprowadzeniu limitowanej serii Creation, te nowoczesne klasyki zostały zaktualizowane o nowy wygląd i uderzający współczesny design, zachęcając kreatywność i pomagając uchwycić te chwile inspiracji.
Odznaczony mrocznym odtworzeniem kultowego fresku "Stworzenie Adama" przez mistrza Renesansu Michała Anioła i powlekanego w surowe metalowe metamorfozy o wysokim kontraście, DrumBrute Creation i MicroBrute Creation wyglądają odważnie, tak jak brzmią. Indywidualnie każdy instrument popycha Cię do tworzenia muzyki w nowy, niesamowity sposób. Razem staną się rewolucją. Łącząc klasyczny, wielokrotnie nagradzany projekt i dźwięk z odważną estetyką, ci producenci muzyki analogowej z limitowanej edycji nie mogą się doczekać, aby Cię zainspirować.

DrumBrute Creation to niezwykle wciągająca analogowa maszyna perkusyjna, której po prostu nie będziesz chciał odkładać. Pakowanie 17 unikalnych analogowych dźwięków syntezatora perkusyjnego, każdy z własnym dedykowanym kanałem sekwencera i dyskretnym wyjściem pozwala na pełną kontrolę nad brzmieniem . Drumbrute Creation zaprasza Cię do eksperymentowania, pozwalając ci przetwarzać brzmienie każdego bębna w inny sposób, aby stworzyć zestaw, który jest unikalny i idealnie pasuje do Twojej muzyki. Jest to niezwykle funkcjonalny sekwencer pozwalający na szybsze tworzenie bitów, a jego sterowanie na żywo pozwala na dodawanie powtarzających się uderzeń, analogowych filtrów i wiele więcej.


Uosobienie "małego, ale potężnego", MicroBrute Creation to praktyczny syntezator z masywnym brzmieniem, 2-oktawową klawiaturą, sekwencerem, oscylatorami kształtującymi fale, filtrem , łącznością CV, matrycą modów i to wszystko najważniejsze Brutto Factor. Idealny instrument do nauki podstaw syntezy, z wystarczającą ilością funkcji, aby był ciekawym syntezatorem dla najbardziej doświadczonych. W połączeniu z jego odważnym nowym wyglądem, MicroBrute Creation stanie się Twoim idealnym nowym syntezatorem.

https://www.arturia.com/creation-edition

Designed By Blokotek