Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 22 czerwca 2018

Arturia ogłasza KeyLab MkII-Nową wersje klawiatury Keylab
Pionierzy twórcy sprzętu i oprogramowania muzycznego Arturia są zachwyceni odkryciem najnowszej generacji legendarnej linii kontrolerów KeyLab MIDI.
KeyLab MkII łączy w sobie kompleksową kontrolę klasycznego oryginalnego KeyLab Arturia z usprawnionym obiegiem pracy i inteligentnymi funkcjami KeyLab Essential, dodając nowe ekscytujące funkcje oraz nowy poziom jakości, ekspresji i luksusu. KeyLab MkII to niezastąpiony kontroler dla profesjonalnych twórców muzyki.

Pełna funkcjonalność.

Sterownik zgodny z MIDI i USB z kontrolą oprogramowania nagrywania dzięki protokołowi MCU / HUI.
49 lub 61 pół-ważona klawiatura Arturia Pro-Feel z czułością na nacisk
Wytrzymała aluminiowa obudowa
Metalowe koła modulacji
4 wyjścia CV i 1 wejście CV dla łączności modułowego syntezatora
Polecenia DAW z nakładkami magnetycznymi
Kompleksowa integracja z Analog Lab z dedykowanymi przyciskami "Category" do szybkiej nawigacji.
Trzy banki z 9 pokrętłami, suwakami i przyciskami RGB przypisanymi do MIDI, wstępnie skonfigurowane do pracy z instrumentami Analog Lab 3
16 podświetlanych wielofunkcyjnych padów RGB o czułości na prędkość i nacisk
2 konfigurowalne tryby akordów
32-znakowy ekran LCD
Pedały wejściowe Sustain i Express, a także 3 dodatkowe wejścia pedałów pomocniczych.Kontroluj, jak chcesz

Oferując 3 różne tryby, KeyLab MkII zapewnia najwyższą kontrolę, bez względu na to, jakie zadanie jest pod ręką.
Tryb DAW zapewnia niespotykaną dotąd kontrolę nad platformą do nagrywania, a wszystkie funkcje transportu, śledzenia i nawigacji są natychmiast dostępne na wyciągnięcie ręki. Nie tylko to, ale KeyLab MkII zawiera 10 magnetycznych nakładek i ustawień dla najpopularniejszych tytułów DAW.
Tryb Analog Lab automatycznie przypisuje wszystkie pokrętła, suwaki i przyciski, aby idealnie działały z dołączonym zestawem oprogramowania Analog Lab 3. Ciesz się całkowitą kontrolą ponad 6000 ikonicznych dźwięków synth, key, organ, samplerów, string i fortepianu, łatwo ustawiaj splity i multi-dźwięki, i ustawiaj presety przeglądając kawałek z dedykowanymi przyciskami kategorii i przeglądaniem na podstawie tagów z kołem Jogging.
Tryb użytkownika daje całkowitą kontrolę nad KeyLab MkII, praktycznie za pomocą każdego klawisza, padu, przycisku, przełącznika, suwaka i pokrętła można dowolnie dostosowywać, aby wysłać dowolną nutę lub dane MIDI CC, które chcesz. Przechowuj do 10 map użytkownika, aby idealnie dopasować się do konfiguracji, od sterowania wieloma efektami i VST na raz, do uzyskania pełnej kontroli nad każdym parametrem wirtualnego instrumentu.

Niesamowite oprogramowanie.

Każdy KeyLab MkII jest wyposażony w ekscytującą kolekcję tytułów oprogramowania, które pozwalają rozpocząć wykonywanie i nagrywanie natychmiast po wyjęciu z pudełka. Dołączono dwa pełne tytuły Arturii - Analog Lab 3 i Piano V 2, dzięki którym można nie tylko cieszyć się ponad 6000 niesamowitych brzmień w stylu vintage synth i keyboard z nagradzanej kolekcji V Arturii, ale także kompleksowym modelowanym pianinem. 
Jeśli jesteś nowicjuszem w świecie nagrań lub po prostu chcesz wypróbować inny DAW, KeyLab MkII zawiera również Ableton Live Lite, wprowadzenie do jednej z najpopularniejszych platform nagrywających i wykonawczych na świecie. 
Nagrywaj, twórz, miksuj, edytuj, efektuj i wydawaj wszystko, korzystając z wygody jednego bezpłatnego pakietu oprogramowania.

Modułowa kompatybilność

Łączność napięć sterujących KeyLab MkII pozwala otworzyć się na świat klasycznych syntezatorów i modułów Eurorack. Wyposażony w 4 wyjścia CV do sterowania wysokością dźwięku, gate i 2 źródłami modulacji, możesz wysyłać na żywo automatykę sterowaną przez DAW do swojego modułowego sprzętu. Posiada również wejście CV, które tłumaczy nadchodzące sygnały z modułów na dane MIDI / USB, gotowe do Twojego DAW.

Inspirująca jakość.

Każdy aspekt KeyLab MkII został zaprojektowany z myślą o jakości. Od wytrzymałego aluminiowego podwozia do obrabianego mechanicznie metalowego kolanka i modowego koła; jego doskonałe oprogramowanie towarzyszące do płynnie brzmiącego Arturia Pro-Feel. To kontroler, z którego można korzystać przez wiele lat.
KeyLab MkII jest dostępny zarówno w białych jak i czarnych wykończeniach oraz w wersjach 49 i 61-klawiszowych.

Więcej info na oficialnej stronie Arturia.

https://www.arturia.com/keylab-mkii/overview
Designed By Blokotek