Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 10 maja 2018

Hickory & Dickory to dedykowane kontrolery MIDI do wtyczek FabfilterTysiące producentów używających wtyczek Fabfiltera Pro Q (EQ), Pro C (kompresor) i Pro L ( limitera) wielu z nich mogło chcieć dedykowanego miksera lub kontrolera sprzętowego. Ich życzenie zostało spełnione ...
Wtyczki  Fabfilter są bardzo przydatne do miksowania i masteringu i są ładne z wyglądu. Ale są również bardzo popularne wśród inżynierów i producentów masteringu. Często jednak istnieje rozłączenie między używaniem wtyczki oprogramowania i używaniem gładzika lub nawet ogólnego kontrolera MIDI do sterowania nim. Jeśli używasz FabFilter Pro Q, Pro C lub Pro L ... te dwa nowe, pięknie wykonane dedykowane kontrolery MIDI są właśnie dla Ciebie!


Oto, co nowa firma muzyczna OhMyBytes mówi nam o swoich kontrolerach Hickory i Dickory dla wtyczek FabFilter:
OhMy! Bytes urodził się w 2017 roku dzięki współpracy ze studiem masteringowym dBeautySalon, choć oryginalny pomysł pochodzi sprzed kilku lat.
Jako muzycy i technolodzy zawsze mieliśmy wrażenie, że potrzeby muzyków i muzyczne rozwiązania branżowe często przechodzą różne drogi. To razem z naszą obsesją na punkcie DIY-a zachęciło nas do tworzenia własnego sprzętu i gadżetów na scenę lub studio.Rezultatem tych potrzeb są Hickory i Dickory, dwa kontrolery MIDI, które, z dala od typowych kłopotów generycznych kontrolerów MIDI, zostały opracowane, aby radzić sobie z parametrami wtyczek w wygodny i dostosowany sposób, poprawiając przepływ pracy.
Dzięki solidnej konstrukcji, praktyczne uczucie przypomina analogowy sprzęt, a nie tylko wygląd. Każdy z potencjometrów (nie enkoderów) jest typu "chwilowego", dzięki czemu mogą mieć podwójną funkcjonalność.
Oba kontrolery mogą dostarczać komunikaty Control Change i NRPN MIDI. Pracujemy także w oprogramowaniu, aby przygotować system Open Sound Control (OSC).

"Poszukiwanie rozwiązania, którego potrzebowaliśmy dla muzyków i producentów, oraz fakt, że inni koledzy z branży zainteresowali się tego rodzaju urządzeniami, zainspirowało nas do stworzenia produktu zaprojektowanego przez profesjonalistów dla profesjonalistów." - Álvaro Rubalcaba, OhMy! Bytes założyciel.
Nasz przyjaciel Nano Cañamares, inżynier masteringu w studio dBeautySalon mówi:
"Miałem szalony pomysł i wiedziałem, że tylko OhMy! Bytes są w stanie go zrealizować. Dziś Hickory i Dickory są rdzeniem mojego studia i nie mogę być bardziej usatysfakcjonowany z rezultatu. Są solidne, niezawodne i robią mój'' Przepływ'' pracy jeszcze bardziej elastyczny niż wtedy, gdy czujesz się analogowo, bez konieczności rezygnacji z nieskończonych możliwości cyfrowego świata.

Oba kontrolery są w formacie stelażowym, ale dostępne jest także rozwiązanie stojące na biurku.
Hickory i Dickory będą dostępne w sprzedaży w ciągu najbliższych kilku tygodni. Początkowa cena każdej jednostki wyniesie 249 euro, w tym koszty wysyłki na całym świecie.

http://ohmybytes.com
Designed By Blokotek