Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

sobota, 14 kwietnia 2018

Soundmachines ujawnia nowy DS1DrumStation


Oto drugi nowy produkt prezentowany przez Soundmachines na Superbooth 2018. Stacja DS1Drumstation łączy DC1, SD1 i LS1 w produkt z pojedynczym panelem, co, mamy nadzieję, jest połączone z atrakcyjną ceną.

Na Superbooth 2018 Soundmachines dały dwa zdjęcia drugiego nowego produktu, który pojawił się na imprezie z syntezatorami i muzyką w Berlinie w Niemczech.
Soundmachines są dobrze znane z modularnego syntezatora NS1 NanoSynth, SD1 Simpledrum, MODULÖR114 i nowego dotykowego kontolera Arches.
Stacja DS1Drumstation wygląda podobnie do komputera perkusyjnego DC1, ale z pewnymi dodatkami i być może większą funkcjonalnością .


Soundmachines nazywają DS1Drumstation "pakietem energetycznych modułowych rozszerzeń perkusji", który obejmuje futerał z edycji deluxe autorstwa FrapTools. 
W przeciwieństwie do DC1, DS1 jest samodzielnym produktem, który zawiera LS1lighstrips, DC1 i SD1simpledrum w jednym panelu z obudową i zasilaczem i będzie oferowany po atrakcyjnych cenach pakietów!

DC1: sekwencer z ośmioma ścieżkami z indywidualnymi parametrami na ścieżkę, 4CVin do zmiany parametrów w czasie rzeczywistym i nawigacji po zapisanych sekwencjach.

SD1:  moduł głosowy z perkusją instrumentalną w zaledwie 6hp! Indywidualna regulacja poziomu instrumentu, poziomu i akcentu oraz wiele alternatywnych trybów sterowanych za pomocą wejścia CV, w tym skategoryzowanego kwantowo głosu syntezatora! Może to być albo paszport do świata modularnego twórczego bębnienia, albo dodatkowy dodatkowy zestaw dźwięków perkusyjnych, 

LS1: Fingered Control Voltage Generator, rejestrator ruchu z obsługą CV.

https://www.sound-machines.it
Designed By Blokotek