Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

sobota, 28 kwietnia 2018

Dreadbox zapowiada Nowy Semi-Modularny Syntezator z dużym Patchbay-em! (SuperBooth 2018 Preview)Zespół programistów Dreadboxa jest w ciągłej pracy i jest gotowy na SuperBooth w przyszłym tygodniu. Wielu już ciekawi, jak będzie wyglądać Meduza i jak brzmi. Również z nowym Lil'Erebus, Dreadbox dał wczoraj dużą niespodzianką. To nie wszystko!

Sądzimy jednak, że te dwa nowe instrumenty (Medusa i Lil'Erebus) są wiadomościami dla tegorocznego SuperBooth, ale wydaje się, że mają oni trzeci wielki nowy syntezator.

Nazwa "Nieznana", ale to, co już widać, będzie miało duży patchbay  z prawej strony. Również widzimy, że będzie on miał co najmniej 2 oscylatory (lewa strona) i 2 EG na dole, a także procesor efektów po prawej stronie, prawdopodobnie będzie to procesor pogłosu lub efektu delay.

Jestem prawie pewien, że ten syntezator będzie instrumentem analogowym, ponieważ Dreadbox jest znany z doskonałych układów analogowych. Wszystkie oficjalne wiadomości będą publikowane na SuperBooth w ciągu tygodnia. 

https://www.dreadbox-fx.com
Designed By Blokotek