Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Arturia wprowadza na rynek KeyLab Essential Black Edition


KeyLab Essential, udoskonalona następna generacja uznanej serii KeyLab autorstwa Arturii, jest teraz dostępna przez ograniczony czas w efektownym czarnym wykończeniu. Nowa KeyLab Essential Black Edition jest już dostępna w sklepach.

Dostępne w wersji 49 i 61 KeyLab Essential Black Edition zapewnia natychmiastowy dostęp do najczęściej używanych parametrów, dzięki czemu można je zawsze mieć pod ręką. Ten inteligentny projekt i funkcjonalność zapewnia doskonały przepływ pracy i pozwala Ci trwać w kreatywnym momencie.
Oprócz eleganckiego nowego wyglądu, KeyLab Essential Black Edition oferuje również bezpośrednie sterowanie DAW, dzięki czemu możesz spędzać mniej czasu na skupianiu uwagi między kontrolerem a komputerem. Ma też świetną klawiaturę, podświetlane pady, suwaki i enkodery rotacyjne. KeyLab Essential Black Edition zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do pełnego przejęcia kontroli nad twoimi produkcjami.
Oprócz szybkiej i wydajnej funkcjonalności, każdy Keylab Essential Black Edition jest dostarczany wraz z super kolekcją oprogramowania, które pomoże Ci rozpocząć tworzenie muzyki zaraz po wyjęciu z pudełka.
Zestaw zawiera:
Arturia Analog Lab 3: kolekcja ponad 6000 presetów klawiatury i syntezatora z wielokrotnie nagradzanego pakietu Art Collection firmy Arturia.
Ableton Live Lite: wprowadzenie do jednej z najpopularniejszych platform nagraniowych i wykonawczych na świecie.
UVI Grand Piano Model D: pięknie skrojony klasyk Steinwaya.

W połączeniu z wysoce konfigurowalnym interfejsem - w tym 6 dedykowanymi mapami użytkowników - najnowszy członek rodziny KeyLab cechuje się głęboką kontrolą, która zapewni profesjonalną satysfakcję i łatwość obsługi, dzięki której nowi gracze będą mogli tworzyć muzykę, tworząc muzykę zaraz po wyjęciu z pudełka.
Aby uzyskać więcej informacji na temat KeyLab Essential Black Edition 49 lub 61, odwiedź stronę internetową Arturia.

https://www.arturia.com/products/keylab-essential-black-edition


Designed By Blokotek